مشاور مذهبی کاخ سفید از مردم خواست حقوق ژانویه‌شان را به او بدهند!

مشاور مذهبی کاخ سفید از مردم خواست حقوق ژانویه‌شان را به او بدهند!

به گزارش سراح24، به نقل از نیوزویک، کشیش پائولا وایت، مشاور مذهبی کاخ سفید اعلام کرد مردم آمریکا برای متحول شدن زندگی‌شان باید حقوق اولین ماه سال میلادی خود را به او بدهند و در غیر این صورت باید منتظر تبعات آن از سوی خدا باشند.

پائولا وایت که ریاست شورای مشورتی اوانجلیک دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا را بر عهده دارد خواستار آن شده که مردم برای اجرای یک مراسم اعتقادی موسوم به نوبرانه، هدیه‌های مذهبی خود را به او بدهند. طبق توضیح این کشیش، منظور از نوبرانه این است که تمامی محصولات اول متعلق به خداوند هستند و باید در راه او صدقه داده شوند.

مشاور مذهبی ترامپ در ویدئویی که روی وب‌سایتش قرار داده می‌گوید: حالا از شما می‌خواهم روی آن دکمه کلیک کنید و با دادن هدیه نوبرانه به خداوند احترام بگذارید.

وی همچنین گفته است: «ژانویه در دنیای غرب برای ما آغاز سال جدید است. بیاید آنچه به خدا تعلق دارد را به او بدهیم: اولین ساعات روز، اولین ماه سال، اولین تعالی‌مان و همه اولین‌ها در عرصه‌های زندگی‌مان. فلسفه نوبرانه این است که وقتی اولین‌ها را به خدا می‌دهید، او کنترل بقیه را در دست می‌گیرد و برایتان جبران می‌کند.»

وایت در بخش دیگری از این ویدئو تصریح می‌کند: «اگر این آیین را، خواه از سر بی‌توجهی یا نافرمانی مستقیم رعایت نکنید، تبعاتی در انتظارتان خواهد بود.» وایت همچنین در این ویدئو از مردم خواسته پولشان را برای او ارسال کنند.

«پائولا وایت» تاکنون اظهارات جنجالی زیادی به زبان آورده است. وی که یکی از چهره‌های شناخته‌شده در میان مسیحیان محافظه‌کار است، سال گذشته نیز در واکنش به انتقادات داخلی از لفاظی‌های ترامپ علیه کره شمالی مدعی شد ترامپ پادشاهی است که از سوی خداوند به قدرت رسیده و مخالفت با او به معنای اعلام جنگ با خداوند است! این در حالیست که ترامپ در یک گفتگوی تلویزیونی در سال 2015 حتی یک آیه از انجیل را نیز نتوانست از حفظ بخواند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

عمارت اعیانی رئیس‌جمهور آمریکا و همسر اولش به سبک کاخ سفید+ تصاویر

جنگ‌ افروز از کاخ سفید می‌رود؟

بتو اورورک: کاخ سفید بر روی «فاکس نیوز» کنترل کامل دارد

0 نظر

ارسال نظر

capcha