سردار صفوی:

انقلاب اسلامی ایران از اهداف خود فاصله نگرفته است

انقلاب اسلامی ایران از اهداف خود فاصله نگرفته است

به گزارش سراج24، سرلشکر سید یحیی صفوی قبل از ظهر پنج‌شنبه در نخستین اجلاس ملی مهدویت و انقلاب اسلامی که در مجتمع یاوران مهدی(عج) جمکران برگزار شد، با اشاره به اعتقاد برخی از صاحبنظران و اندیشمندان مبنی بر اینکه قدرت در آینده از غرب به شرق جهان منتقل خواهد شد، گفت: این افراد معتقد هستند فرهنگ و اقتصاد پایه قدرت خواهد بود.

وی با بیان اینکه تفکر لیبرالیسم و کمونیسم دیگر در جهان جایگاهی ندارد، گفت: دیگر در جهان تک قدرتی معنی ندارد و اگر در زمانی آمریکا ابرقدرت جهان بود اکنون دیگر این قدرت شکست خورده و هیمنه پوشالی آن فرو ریخته است.

قدرت پوشالی آمریکا فرو ریخته است

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا با بیان اینکه قدرت برای مستکبران و آمریکا مفهومی غیر از ظلم، برتری مادی و نظامی و سلطه‌گری ندارد، گفت: آمریکایی‌ها همواره خواسته‌اند تا به قدرت مطلق جهان تبدیل شوند.

وی با بیان اینکه معمولا انقلاب‌ها در طول تاریخ پس از چند سال دچار انحراف می‌شوند و از اهداف خود فاصله گرفته‌اند، گفت: انقلاب اسلامی ایران تنها انقلابی است که پس از ۴۰ سال از اهداف خود فاصله نگرفته در حالی که در این مدت بحران‌ها و مشکلات داخلی و خارجی بسیاری همچون دوران دفاع مقدس، فتنه ۷۸ و ۸۸ و جریان داعش را با مدیریت ولایت فقیه پشت سر گذاشته است.

تفاوت انقلاب ایران اسلامی با سایر انقلاب‌ها

سردار صفوی با اشاره به تفاوت انقلاب ایران اسلامی با سایر انقلاب‌ها در دنیا، اظهار داشت: نفی نظام دوقطبی و اتکا به قدرت مردم و حرکت بر مبنای اصول ثابت مهمترین تفاوت انقلاب اسلامی ایران با سایر انقلاب‌هایی است که در ۲۰۰ سال اخیر اتفاق افتاده است و ایران در آینده‌ای نزدیک به یکی از مهمترین قدرت‌های ۱۰۰ سال اخیر تبدیل خواهد شد که این قدرت مبتنی بر اسلام ناب محمدی(ص) است.

وی با اشاره به اینکه در آینده جهان دیگر خبری از ظلم و ستم بر مظلوم نخواهد بود، گفت: باید از ماهواره و امکاناتی که غربی‌ها برای ترویج فرهنگ خود ایجاد کرده‌اند برای گسترش فرهنگ ناب اسلامی استفاده کنیم و جهانیان را با آموزه‌های اهل بیت(ع) و مهدویت آشنا کنیم.

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا توجه به منجی را از مهمترین دغدغه‌های جوامع کنونی دانست و گفت: اگر مسلمانان با یکدیگر متحد شوند هیچ قدرتی توانایی مقاومت در برابر این اتحاد را نخواهد داشت و اسلام قدرت مطلق جهان خواهد شد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

لاریجانی: در مورد فضای مجازی فقر و کمبود قانون داریم

قطب فرهنگی جدید با محوریت انقلاب اسلامی به رهبری رهبر انقلاب اسلامی در حال شکل‌گیری است

وداع ملت با عشق مظلومان تاریخ

0 نظر

ارسال نظر

capcha