واکنش عضو فراکسیون امید به اظهارات موسوی لاری درباره اصلاحات

واکنش عضو فراکسیون امید به اظهارات موسوی لاری درباره اصلاحات

به گزارش سراج24، محمدعلی وکیلی عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی صبح امروز در کنگره مجمع فرهنگیان ایران اسلامی با اشاره به اظهارات موسوی لاری مبنی بر اینکه اصلاحات راه ماندن جمهوری اسلامی است گفت: من هم قبلا این را می گفتم اما وقتی وارد مجلس شدم واقعا دیدم راه ماندن جمهوری اسلامی اصلاحات است. 

وی افزود: جناح مقابل یک انحراف بنیادی دارند و گرایش عجیبی در کمیته امدادی کردن مردم دارند! شرایط سخت است و باید به مردم رسیدگی کرد اما این انحراف بنیادی چیز دیگری می اندیشد.

وی با بیان اینکه شعار این انقلابی ها نماها در انتخابات سال ۹۸ یک وضعیت خطرناک به وجود آورده است و این جریان مشکوک است! تصریح کرد: به احتمال زیاد هیچ آدم منصفی پیدا نمی شود که بگوید خودسر است. چه طور می شود ردپای دشمن را در این شعارهایی که در داخل داده می شود ندید و به نظر شما این جریان خود سر است؟ پشت سر این جریان که نان خود را از فتنه نمایی از جریان اصیل انقلاب قطعا دشمن است.

وی با بیان اینکه ما سال ۹۸ای عادی نخواهیم داشت گفت: انقلاب حتما یک حرکت اصلاح طلبانه بود و هیچ انقلابی مانند انقلاب ایران بدون خون ریزی حتما اصلاح طلبانه است.

وی با تاکید بر اینکه انقلابی ما باید پیر چهل ساله باشد و حرکت های خام دشمن پسند پذیرفته نیست تصریح کرد: ما را در سال ۹۸ حتما به کارنامه دولت متهم می کنند و در جایی مناظره داشتم در آنجا اینطور گفتند که سرنوشت شما با دولت یکی است. آنجا گفتیم که ما پاسخگویی دختر دلخواه نیستیم چون از سال ۸۸ دختر دلخواه ندادند و دختر عمو را به ما دادند. 

وکیلی افزود: از الان هم می گویند سال ۱۴۰۰ پشت سر فلانی خواهید رفت خب وقتی دختر دلخواه نباشد همین است!

وی با بیان اینکه ساختارهای ما دچار انسداد شده است و چاره گفتمان اصلاح طلبی است که راه گشا و گره گشا است گفت: مشروط به این که ما را مجبور به انتخاب دختر عمو نکنند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

اختلاف طیف های مختلف اصلاح طلبان با قتل میترا استاد توسط شهردار سابق تهران بالاگرفت

چرا در دولت دوم روحانی مسؤولیتی به نجفی ندادند؟

واکنش سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان به اظهارات رئیس‌جمهور فرانسه

0 نظر

ارسال نظر

capcha