تمهیدات نیروی انتظامی برای برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن

تمهیدات نیروی انتظامی برای برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن

به گزارش سراج24، سردار حسین اشتری فرمانده ناجا در حاشیه برگزاری ششمین محفل انس پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت ناجا، اظهار کرد: ششمین محفل انس پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت ناجا با حضور رزمندگان دوران دفاع مقدس و پیشکسوتان نیروی انتظامی و خانواده هایشان برگزار شد.

وی با بیان اینکه پیشکسوتان سرمایه‌های عظیم نیروی انتظامی هستند، افزود: باید قدردان زحمات و ایثارگری‌های این عزیزان باشیم.

فرمانده نیروی انتظامی تأکید کرد: منش و رویکرد پیشکسوتان عرصه جهاد، ایثار و شهادت ناجا، "الگوساز" است، این عزیزان در حوادث مختلف و بحران‌ها با هوشمندی، درایت و مقتدرانه ایفای نقش کردند.

عالی‌ترین مقام انتظامی کشور در بخش دیگری از سخنان خود درباره تمهیدات نیروی انتظامی در برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال و جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی عنوان کرد: نیروی انتظامی با آمادگی صد در صدی برای انجام مأموریت‌ها ایفای نقش می‌کند و نیرو‌های پلیس با هوشیاری و آمادگی کامل در صحنه حضور خواهند داشت.

وی تأکید کرد: برنامه ریزی‌ها و تمهیدات لازم برای برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن توسط پلیس صورت گرفته است و ان شاء الله امسال نیز شاهد حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن خواهیم بود و برآورد‌ها حاکی از این است که حضور مردم در این راهپیمایی پرشورتر از سال‌های گذشته خواهد بود.

این مقام عالی انتظامی با بیان اینکه وضعیت امنیتی مطلوبی در کشور حاکم است، عنوان کرد: تاکنون هیچ مورد امنیتی گزارش نشده و همکارانم در اقصی نقاط کشور هرگونه تحرکی را رصد می‌کنند.

فرمانده نیروی انتظامی بیان کرد: تلاش گروه‌های معاند برای تحرکات مذبوحانه نشانه ضعف آن‌ها در مقابل مردم و توانمندی‌های نیرو‌های مسلح و اقتدارکشور است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

پلیس مثل خون در رگ‌های جامعه جریان دارد

هرگونه تجمع و راهپیمایی به سمت مرزها و یا اماکن مقدس ممنوع است

مردم انقلابی در محکومیت توهین نشریه شارلی ابدو راهپیمایی می‌کنند

0 نظر

ارسال نظر

capcha