سال آینده وام ازدواج هر یک از زوجین 30 میلیون تومان می شود

سال آینده وام ازدواج هر یک از زوجین 30 میلیون تومان می شود

به گزارش سراج24، محمدمهدی تندگویان در جمع خبرنگاران با اشاره به اختصاص اعتبار 50 میلیارد تومانی به طرح‌های جوانان اظهار کرد: در صورتی‌ که صندوق کارآفرینی امید و بانک رسالت به تعهدات خود عمل کند، این مبلغ تا 120 میلیارد تومان قابل‌افزایش است.

وی با بیان اینکه پیش از حضور دولت تدبیر و امید کمتر از یک‌صد سازمان مردم‌نهاد در سطح کشور فعالیت داشته‌اند، افزود: این تعداد به دو هزار و 200 سازمان مردم‌‌نهاد در سطح کشور رسیده و بیش از 500 هزار نفر در این نهادها در حال فعالیت هستند.

معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان از اختصاص مشروط وام ازدواج 30 میلیون تومانی به ازای هر یک از زوجین خبر داد و گفت: درصورتی‌ که این پیشنهاد از سوی نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی تصویب‌ شود و محل تأمین منابع مالی آن از سوی دولت مشخص شود، در بودجه سال 98 لحاظ خواهد شد.

تندگویان با اشاره به برگزاری دوره‌های آموزشی و توانمندسازی دبیران سازمان‌های مردم‌نهاد جوانان تصریح کرد: با شبکه‌سازی در حوزه‌های مختلف جوانان شاهد لمس شدن تحولات مثبت از سوی مردم هستیم، در مدت چهار ماه از تسهیلات بانک رسالت برای 600 تن در کشور اشتغال‌زایی شده که این تعداد به‌زودی افزایش می‌یابد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

امکان تغییرشخصیت افراد پس از ازدواج وجود دارد؟

وام ازدواج ۳۰ میلیونی برای زوج‌های سال ۹۶ به بعد

باکاهش 30 درصدی آمار ازدواج جوانان، چطور می‌توان توقع افزایش جمعیت داشت؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha