پوریا اخلاص با انتشار نامه‌ای سرگشاده، از جشنواره موسیقی فجر انصراف داد

پوریا اخلاص با انتشار نامه‌ای سرگشاده، از جشنواره موسیقی فجر انصراف داد

به گزارش سراج24، پوریا اخواص خواننده موسیقی ایرانی در قالب نامه‌ای سرگشاده از حضور در سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر انصراف داد.

در ادامه متن کامل نامه این هنرمند آمده که می‌خوانید:

دبیر محترم سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر
جناب آقای دکتر شاهین فرهت
با سلام و احترام

از آنجا که جشنواره موسیقی فجر جایگاهی برای ارائه، تبادل و درک و دریافت موسیقی حرفه‌ای‌ است؛ لذا توقع از آن چنین است که رفتار و منش برگزارکنندگان آن نیز حرفه‌ای باشد.

۱- تا به امروز که فقط هجده روز به شروع برگزاری جشنواره باقی مانده است، هیچ قرارداد رسمی با اینجانب در رابطه با اجرا در جشنواره سی و چهارم منعقد نگردیده و این نشان از غیرحرفه‌ای بودن برگزارکنندگان بزرگترین هنگامه موسیقایی کشور دارد.

۲- بعد از انتشار جدول، اسم اینجانب به‌عنوان خواننده در آن دیده نمی‌شد و بعد از اعتراض و پیگیری سرپرست گروه، جدول دومی طراحی و مجدداً منتشر شد که اسامی چند خواننده از جمله بنده به آن اضافه گردید. اگر این اهمالی از جانب دست‌اندرکاران بوده است که باز نشان از غیرحرفه‌ای بودن آن است؛ اگر هم اسم و رسم هنرمندان، اعتباری برای جشنواره نیست که زیاده جسارت است.

۳- در ماه‌های گذشته برای دو اجرا در جشنواره به من پیشنهادهایی داده شد که با مشورت با برگزارکنندگان آن به بنده اعلام گردید امکان اجرای یک خواننده با دو گروه وجود ندارد و من به تبع این قانون از گروهی خداحافظی کردم تا فقط با یک اجرا در جشنواره شرکت کنم؛ اما متوجه شدم که در جشنواره امسال هستند خوانندگانی که با دو گروه همکاری دارند و این تبعیض و «یک بوم و دو هوا» بودن در شأن برخورد با اهل موسیقی نیست.

در نهایت انصراف خودم را از شرکت در جشنواره سی و چهارم اعلام می‌دارم و یادآوری می‌کنم که:

« ادب آداب دارد»

با آرزوی موفقیت برای جنابعالی و همکارانتان
با احترام
پوریا اخواص
ششم بهمن‌ماه یکهزار وسیصد و نود و هفت

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

حمید خندان «خاک پاک» را می‌خواند

جمشید نجفی خواننده «خلبانان؛ ملوانان» درگذشت

«چهره رحمانی اسلام» مخدوش‌شدنی نیست

0 نظر

ارسال نظر

capcha