امیرآبادی:

حرف‌های حسن‌زاده خنده‌دار است

حرف‌های حسن‌زاده خنده‌دار است

 

به گزارش سراج24 و به نقل از تسنیم مهدی امیرآبادی درباره برتری 3 بر یک فولاد مقابل پیکان در هفته  بیست و هفتم لیگ برتر گفت: به عنوان یک بازیکن باتجربه پیش از آغاز این مسابقه استرس داشتم چون تیم‌های ته جدول چیزی برای از دست دادن ندارند. ضرب‌المثلی است که می‌گوید کسی که در حال غرق شدن است همه را با خود به پایین می‌کشد. دیدار با پیکان به همین موضوع ربط داشت و باعث شد نیمه اول بسته بازی کنند. در نیمه دوم  با تغییر تاکتیک موفق شدیم 3 گل به این تیم بزنیم.
 
وی در خصوص حرکت میلاد زنیدپور بازیکن پیکان که پیراهن فولاد را جلوی چشمان حسین فرکی و نیمکت فولاد به زمین زد، گفت: این بازیکن جوانی کرد. گویا فیروز کریمی اعلام کرده وی را از تیم پیکان اخراج می‌کند. به عنوان یک بازیکن باتجربه از آنها می‌خواهم این بازیکن را ببخشند چون جوانی کرده است.
 
بازیکن فولاد خوزستان در مورد اینکه وی به عنوان بازیکن باتجربه چقدر امیدوار به قهرمانی این تیم در لیگ برتر است عنوان کرد: همه تلاش خودمان را برای قهرمانی گذاشته‌ایم. با بازیکنان صحبت کردم و به آنها گفتم من تجربه بازی در تیم‌های بزرگ را دارم و می‌دانم شما چیزی از آن تیم‌ها کم ندارید. ابتدای لیگ فولاد نتیجه نمی‌گرفت اما به مرور وضعیت این تیم بهتر شد.
 
امیرآبادی اظهار داشت: در تیم ما همه پشت هم هستیم و رفاقاتمان رمز موفقیت است. از طرفی مدیریت و کادر فنی خوبی داریم که من در این چند ساله چنین کادری در فوتبال ندیده‌ بودم. این موضوع را بدون اغراق می‌گویم که همه در فولاد مکمل هم هستند.
 
امیرآبادی با اشاره به تیم‌های پایه فولاد خاطرنشان کرد: وقتی به فولاد آمدم متوجه شدم این تیم 8 زمین مجزا دارد و در حال ساخت ورزشگاه مسقف است. یک روز بچه‌های کوچکی دیدم که لباس فولاد را به تن داشتند. ابتدا فکر کردم این کودکان هواداران فولاد هستند اما بعد متوجه شدم آنها در مدارس اهواز ثبت‌نام کرده‌اند تا در کلاس‌های تاکتیک شرکت و آموزش ببینند. آنها بعد از آموزش در تیم‌های نوجوانان و جوانان تقسیم می‌شوند. مسئولان فولاد برای تیم‌های خود به خوبی سرمایه‌گذاری می‌کنند.
 
بازیکن فولاد در خصوص حضور تماشاگران این تیم و استقبال آنها در دیدارهای اخیر این تیم تاکید کرد: شک نکنید آنها ابتدا اعتقادی به قهرمانی فولاد نداشتند. ابتدای فصل درخواست می کردند فولاد در لیگ‌برتر بماند اما الان انتظارات از ما آنقدر بالا رفته که فقط قهرمانی می‌خواهند.
 
وی در مورد اینکه به نظر می رسد شرایطش بهتر از نیم‌فصل اول شده، گفت: من در نیم فصل اول هم خوب بودم و هیچ مشکلی نداشتم. الان همه چیز خوب پیش می‌رود و امیدوارم به نتایج خوب مان با فولاد ادامه بدهیم.
 
امیرآبادی درباره اظهارات حسن‌زاده رئیس کمیته انضباطی در مورد اینکه استقلال اگر بدهی‌های گذشته خود را پرداخت نکند از حضور در لیگ فصل بعد محروم خواهد شد گفت: این صحبت‌ها خنده‌دار است و اصلا این کار صورت نمی‌گیرد. آنهایی که بدهی داشتند شکایت کردند اما به ما اجازه ندادند شکایت کنیم. اگر قرار باشد اقدامی شود ما هم شکایت خواهیم کرد. به نظر من با این حرف‌ها می‌خواهند مردم را گول بزنند و‌گرنه تا الان حق‌وحقوق بچه‌هایی که از استقلال طلب دارند را داده بودند.
 
بازیکن فولاد خوزستان در خصوص دیدار جمعه با نفت آبادان گفت: این بازی هم مانند دیدار با پیکان سخت است و نباید فکر کنیم که این تیم چون تیم ته جدول است بازی راحتی داریم. بازی با تیم‌های ته جدول خیلی سخت است و باید پیروز شویم.

اخبار مرتبط

افتخارات مربی کروات در لیگ دسته یک

آرای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال

ورزشگاه شهدای فولاد در دیدار مقابل سپاهان افتتاح می شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha