فعالیت ۷۰۰ واحد صنفی فرش ماشینی در تهران

فعالیت ۷۰۰ واحد صنفی فرش ماشینی در تهران

به گزارش سراج24، محمد هادی کمالیان رئیس اتحادیه فروشندگان موکت و فرش‌های ماشینی، درباره آخرین وضع فرش ماشینی و موکت در بازار گفت: در سال ۱۵۰ هزار متر مربع فرش ماشینی تولید می‌شود.

وی با اشاره به اینکه هیچ کمبودی در بازار فرش ماشینی احساس نمی‌شود تصریح کرد: خوشبختانه نظارت بر این صنف به صورت مستمر ادامه دارد.

کمالیان با بیان اینکه افزایش قیمتی برای پایان سال نداریم اظهار کرد: در این صنف، قیمت‌ها مبنی بر قیمت گذاری ارز نیمایی است.

رئیس اتحادیه فروشندگان موکت و فرش‌های ماشینی گفت: ۷۰۰ واحد صنفی در تهران مشغول به فعالیت هستند.

کمالیان در ادامه از صادرات فرش‌های ماشینی به کشور‌های چین، آسیای میانه، عراق، افغانستان و... خبر داد و گفت: واردات در این صنف وجود ندارد.

وی با بیان اینکه ۸۰ درصد از تولیدات موکت و فرش‌های ماشینی، خارجی و مابقی داخلی است یادآوری کرد: امیدواریم این صنعت بتواند به رشد و شکوفایی خود دست پیدا کند.

کمالیان گفت: صنعت فرش ماشینی در ماه‌های پایانی سال جنب‌وجوش بیشتری دارد وحجم بازرسی‌ها افزایش پیداکرده است، در این شرایط  از مصرف‌کنندگان درخواست می شود که در خریدشان دقت بیشتری داشته باشند. از هرکجا که مایلند خرید کنند، مانعی نیست، اما سعی کنند پیش از خرید، از واحد‌هایی که دارای پروانه کسب هستند استعلام بگیرند تا مشکلی پیش نیاید.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

۷ شهرک صنعتی در استان مازندران و گلستان متحمل خسارت شدند

خودروسازان در روز‌های تعطیل باید به تحویل خودرو ادامه بدهند

قیمت انواع گلیم در بازار+جدول

0 نظر

ارسال نظر

capcha