شرکت نتفلیکس ۱۵ نامزد در اسکار ۲۰۱۹ حضور دارد

شرکت نتفلیکس ۱۵ نامزد در اسکار ۲۰۱۹ حضور دارد

به گزارش سراج24، به نقل از هالیوود ریپورتر، شرکت آمریکایی نتفلیکس با ۱۵ نامزد در اسکار امسال (شامل ۱۰ نامزدی برای فیلم «رما؛ Roma» به کارگردانی آلفونسو کوارن و ۳ نامزدی با فیلم «تصنیف باتسر اسکراگز» و دو نامزدی برای دو مستند کوتاه)، بیشترین تعداد نامزد را به خود اختصاص داده است.

شرکت «آناپیورنا پیکچرز» نیز با ۱۱ نامزد (هشت بخش برای فیلم «معاون؛ Vice» و سه بخش برای فیلم «اگر خیابان بیل میتوانست حرف بزند») پشت سر نتفلیکس قرار گرفت.

شرکت «دیزنی» نیز با ۱۱ نامزدی هم تراز «آناپیورنا پیکچرز» قرار گرفت که شامل هفت نامزدی برای «پلنگ سیاه، Black panter» و چهار نامزدی برای «بازشگت مری پاپینز» است.

پلنگ سیاه اولین فیلم بر اساس داستان‌های کمیک است که توانسته به نامزدی بهترین فیلم اسکار راه یابد. در سال ۲۰۱۲ تصور می شد که فیلم «شوالیه تاریکی بر می خیزد؛ The Dark Knight Rises» به کارگردانی کریستوفر نولان این طلسم را بشکند که این اتفاق نیفتاد.

شرکت «یونیورسال» نیز با پنج نامزدی برای فیلم «کتاب سبز» و چهار نامزدی برای فیلم «نخستین انسان» در  ۹ بخش نماینده دارد.

کمپانی برادران وارنر نیز همانند شرکت «یونیورسال» در هشت بخش برای «ستاره‌ای متولد می شود؛ A. star Is Born» و یک بخش برای «بازیکن شماره یک آماده)» در اسکار امسال نماینده دارد.

شرکت «سونی کلاسیک» و «آمازون» نیز به ترتیب با ۵ و ۳ نامزد در انتهای این لیست قرار گرفتند.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

برنده جایزه بهترین بازیگر اسکار تاکنون سریال پر حاشیه «بازی تاج و تخت» را ندیده است

علم کدام زنان و مردان چهره های مطرح دنیا را زیبا می داند؟

سوزان هاریسون و جورجیا انجل بازیگران سینمای هالیوود درگذشتند+تصاویر

0 نظر

ارسال نظر

capcha