تلاش لابی صهیونیستی برای جوسازی علیه ایران

تلاش لابی صهیونیستی برای جوسازی علیه ایران
به گزارش سراج24، حسن هانی‌زاده با اشاره به برگزاری اجلاس داووس بیان داشت: اجلاس داووس هرساله برگزار می‌شود و متولی برگزاری آن نیز کشور سوئیس است.

وی ادامه داد: اجلاس داووس بیشتر جنبه اقتصادی و امنیتی دارد و بیشتر دیدار‌ها در آن سطحی و غیر موثر است.

کارشناس مسائل غرب آسیا گفت: لابی صهیونیستی که مدیریت اجلاس داووس را بر عهده دارد، سعی می‌کند تا یکسری جریانات و جوسازی‌های اقتصادی، امنیتی و سیاسی را بر علیه برخی کشور‌ها مانند ایران ایجاد کنند.
 
هانی زاده با بیان اینکه اجلاس داووس کاملا سنتی و رسانه‌ای است، خاطرنشان کرد: تصمیمات مهمی در اجلاس داووس گرفته نمی‌شود؛ آنهم با توجه به شرایط  کنونی دولت آمریکا و اختلاف نظرهایی که ترامپ با کنگره این کشور دارد و همچنین اختلاف نظر‌ی که بین آمریکا و اتحادیه اروپا وجود دارد.
 
وی در پایان عنوان کرد: اجلاس داووس ۲۰۱۹ که از روز سه شنبه (دوم بهمن) آغاز شده و تا پنجم بهمن ادامه دارد، نتایج موفقیت آمیزی به همراه نخواهد داشت و تصمیمات کم اهمیتی در آن اتخاذ خواهد شد.

به گزارش میزان: مجمع جهانی اقتصاد برای اولین بار در ژانویه سال ۱۹۷۱ میلادی و در شهر داووس سوییس راه اندازی شد. چهل و نهمین اجلاس جهانی داووس نیز ازروز سه شنبه (دوم بهمن) با شعار «جهانی شدن؛ شکل‌دهی به ساختار جهانی در عصر انقلاب صنعتی چهارم» آغاز به کرد.
 
انتهای پیام/

اخبار مرتبط

نسل امروز انقلاب مسئولیت خود را با مدیریت علمی پیش می‌برد و ایران را قدرتمندتر می‌کند

ارتباط کاوه مدنی و ارتباطش با رژیم صهیونیستی+تصاویر و اسناد

پلوسی: رویکرد دولت ترامپ در مورد ایران کاملا اشتباه است

0 نظر

ارسال نظر

capcha