فعالیت بیش از هزار واحد صنفی در تهران

فعالیت بیش از هزار واحد صنفی در تهران

به گزارش سراج24، مجتبی درودیان رئیس اتحادیه فروشندگان پیراهن فروشان، درباره وضع پیراهن در بازار اظهار کرد: با توجه به آنکه واردات پارچه به کشور به میزان محدودی صورت می گیرد به همین دلیل تولیدکنندگان به تولید پارچه‌های داخلی روی آورده‌اند.

درودیان با بیان اینکه وضع پیراهن در بازار مناسب نیست، تصریح کرد: هم اکنون کسب و کار تولیدکنندگان بسیار ضعیف است و باید چاره‌ای برای آن اندیشید.

رئیس اتحادیه فروشندگان پیراهن فروشان، با اشاره به اینکه ۵۰ درصد تولیدکنندگان در تهران تنها در زمینه تولید پیراهن به فعالیت‌ مشغولند، اظهار کرد: این در حالی است که بیش از هزار واحد صنفی در تهران مشغول به فعالیت اند.

درودیان با بیان اینکه هم اکنون قدرت خرید مردم برای خرید کاهش یافته است، تصریح کرد: دولت باید راهکاری مناسب برای صادرات تولیدکنندگان  در نظر گیرد چرا که اگر این مهم، محقق شود صادرات در کشور چشمگیر خواهد شد.

این مقام مسئول با بیان اینکه برای شب عید ممکن است تنها افزایش ۲۵ تا ۳۰ درصدی داشته باشیم، تصریح کرد: این درحالی است که این افزایش قیمت نسبت به سال گذشته چندان چشمگیر نیست.

رئیس اتحادیه فروشندگان پیراهن فروشان در پایان تصریح کرد: اگر خواهان تولید، اشتغالزایی، حمایت از کالای ایرانی، استقلال کشور و رسیدن به اهداف بلندمدت هستیم، تنها راه حل آن، حمایت از تولیدکنندگان  داخلی است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

میزان تورم کالاهای وارداتی ۱۱۱.۴ درصد اعلام شد

کمبودی در عرضه محصولات پروتئینی وجود ندارد

چگونه می توان قدرت خرید مردم را افزایش داد؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha