صدا و سیمایی که قرار بود دانشگاه باشد، اکابر هم نیست!

برنامه های سیما محل آزمون و خطای تازه مجریان!

برنامه های سیما محل آزمون و خطای تازه مجریان!

شبکه دوم سیما یک سالی است که بخش گفت وگوی ویژه خبری خود را به دست جوانان! داده که در اوج اطلاعات و حرفه ای گری قرار دارند!
 
به گزارش سراج24 ،بعد از تجربه بسیار موفق! مجله خبری شبکه اول سیما که هر روز بعد از خبر ساعت 19 با حضور جمعی از جوانان یا نوجوانان باشگاه خبرنگاران جوان اداره می شود حالا مسئولان صدا وسیما گفت وگوی ویژه خبری شبکه دوم را که به لحاظ اعتبار در میان مردم مشهور بود به دست عده ای جوان داده که به نظر می رسد نه بر مبنای شایسته سالاری که بر مبنایی دیگر مجری شده و جلوی دوربین مهمترین برنامه سیما رفته اند.
 
این مجری ها حالا گفت وگوی ویژه خبری را به درجه ای از اعتبار رسانده اند که نه بیننده ای دارد و نه تاثیرگذاری. موضوعات دست چندم و پیش پا افتاده که تنها برای برنامه پر کردن دست آویز قرار گرفته اند با سوالات بسیار چالشی!! مجریان همگی دست به دست هم داده تا مخاطبان این برنامه نیز از دست بروند.

اهداف...چیست؟ الزامات.... چیست؟....چیست؟ کلا چیست؟ تماما سوالاتی علمی و حساب شده مجریانی است که نه می توانند در بحث شرکت کنند چون اطلاعاتی ندارند و نه می توانند رفتار و بیان یک مجری معمولی را پیاده کنند.
 
حالا تا کی رسانه ملی که قرار بود دانشگاه باشد و با هزینه بیت المال اداره می شود محل آزمون و خطا و کلاس آموزشی دوستان و آشنایان سفارش شده خواهد بود خدا می داند؟ راستی آقای مسئول این همسایه ما هم به مجری گری علاقه دارد، بیاد خدمتتون...؟!

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha