دلیل غیبت کراکان در تیم ملی فوتبال امید چیست؟

دلیل غیبت کراکان در تیم ملی فوتبال امید چیست؟

به گزارش سراج24، تیم ملی فوتبال امید ایران برای حضور در تورنمنت قطر، یکشنبه راهی دوحه شد تا در رقابت‌های چهار جانبه با حضور تیم‌های تاجیکستان، کویت و قطر شرکت کند و قرار است نخستین بازی خود را امروز (۲۵ دی) با تیم امید تاجیکستان انجام دهد.

ایوان کراکان، مربی بدنساز کروات تیم ملی امید که در تیم ملی زیر ۲۳ سال کرواسی هم فعالیت داشته، در این تورنمنت غایب است و سبب ایجاد حواشی زیادی شده است که برای پیگیری این موضوع با یکی از مسئولان تیم ملی امید در دوحه قطر گفتگو کردیم و او در این باره بیان کرد، کراکان در زمانی که تیم در حال بدنسازی است، به کادرفنی اضافه شده و با بازیکنان کار می‌کند، اما اکنون که در دوحه هستیم، تیم در حال برگزاری بازی‌های دوستانه است و نیازی به بدنساز ندارد.

او افزود: طبق جدول ارائه شده از سوی کادرفنی، یکبار دیگر کراکان به تمرینات اضافه شده و با بازیکنان بدنسازی می‌کند تا آن‌ها آماده رقابت‌های مقدماتی المپیک ۲۰۲۰ شوند. درباره جزئیات قرارداد این مربی اطلاعی ندارم، اما او به شکل مقطعی و با توجه به نیاز تیم به کادرفنی اضافه خواهد شد.

شاگردان مرد کروات (زلاتکو کرانچار) قرار است امروز، ۲۸ و یک بهمن با تیم‌های تاجیکستان، کویت و قطر مسابقه دهند و پس از حضور در تهران به استراحت بپردازند و پس از آن به احتمال زیاد در تورنمنت کافا شرکت خواهند کرد تا با آمادگی کامل برای حضور در مقدماتی المپیک ۲۰۲۰ ژاپن آماده شوند. حضور تیم ملی امید در تورنمنت کافا تا حدودی قطعی شده است، اما امکان دارد لغو شود.

تیم ملی امید باید در مقدماتی بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ ژاپن با هدایت کرانچار در روز‌های دوم، چهارم و ششم فروردین با تیم‌های ترکمنستان، یمن و عراق در ورزشگاه شهید دستگردی مسابقه دهد.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

توضیحات مدیر تیم ملی فوتبال امیددرباره مربیان تیم ملی فوتبال امید

ماجرای یک انتخاب در تیم ملی امید حاشیه ساز + فیلم

فرهاد مجیدی روی نیمکت تیم ملی

0 نظر

ارسال نظر

capcha