وزیر دولت اصلاحات:

اصلاح طلبان روحانی را قبول نداشتند

اصلاح طلبان روحانی را قبول نداشتند

به گزارش سراج24، حسین مظفر، وزیر دولت اصلاحات در خصوص جدی شدن اختلافات اصلاح‌طلبان و دولتی‌ها گفت: اصلاح طلبان آقای روحانی را قبول نداشتند و به عنوان یک سکوی پرش از او استفاده کردند.

وی ادامه داد: اصلاح طلبان از مزایای وجود روحانی نهایت استفاده را کردند و پست‌های ویژه‌ای گرفتند، اما مسئولیتی در قبال مشکلات و کاستی‌های این دولت به عهده نمی‌گیرند.

وزیر دولت اصلاحات تصریح کرد: وقتی یک گروه سیاسی با همکاری یک مجموعه دیگر وارد صحنه می‌شود، باید مسئولیت آن را نسبت به وظایف خود قبول کند؛ نه اینکه از مزایای آن استفاده کنند و در سختی‌ها جا خالی بدهند؛ چراکه این شیوه مناسبی در تعامل گروه‌های سیاسی نیست.

مظفر خاطرنشان کرد: متاسفانه اکنون دولت ما در وضعیت مناسبی نیست، چراکه رئیس‌جمهور پست‌ها و مسئولیت‌های آنچنانی به اصلاح‌طلبان محول کرده است و آنان خودشان را در مشکلات آقای روحانی شریک نمی‌دانند که این بدترین شیوه تعامل است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار کرد: اصلاح‌طلبان کاندید‌اهای اصلی و مورد قبول خود را جلو فرستادند و زمانی که آن‌ها مورد تایید شورای نگهبان قرار نگرفت افراد دیگری را جایگزین آن‌ها کردند که وجهه خوبی داشته باشند، اما اهداف خود اصلاح طلبان را دنبال کنند.

مظفر در پایان خاطرنشان کرد: اصلاح‌طلبان در شورای شهر و انتخابات مجلس به همین شیوه عمل کردند تا وقتی کاندید‌اهای اصلی آنها رد صلاحیت شدند، افرادشان  را با همان نگاه به دستگاه‌های تصمیم گیرنده نظام وارد کنند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

آغاز یک رسم جاهلی در شورای شهر تهران

انتقاد حکیمی پور از گزارش نجفی در صحن شورا

دلایل شکست ۹۰ روزه نجفی در مدیریت شهری

0 نظر

ارسال نظر

capcha