کاش نشست‌های خبری هم میان مجریان در جشنواره فیلم فجر، قرعه کشی می‌شد

کاش نشست‌های خبری هم میان مجریان  در جشنواره فیلم فجر، قرعه کشی می‌شد

به گزارش سراج24، محمود گبرلو مجری سابق برنامه هفت و منتقد سینما، درباره تعدد مجریان نشست‌های خبری سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر و نحوه تقسیم‌ آن، گفت: اینکه قرار است نشست‌های جشنواره با چند مجری برگزار شود، حتماً بنا بر سیاست گذاری و تدبری خاص بوده است.

وی اظهار کرد: اتفاقاً انتخاب مجریان  جوان می‌تواند باعث شادابی نشست‌ها بشود؛ اما اگر کار خوب از آب در نیاید کمی از اعتبار جشنواره می‌کاهد. مدیریت نظم و انظباط نشست‌ها تخصص خاصی می‌خواهد. چقدر خوب است که این عزیزان بتوانند در این موضوع موفق باشند و کسب تجربه کنند.

مجری نشست‌های جشنواره فجر با بیان اینکه نشست‌های خبری جشنواره بیشتر به مدیر نیاز دارد تا مجری، عنوان کرد: اینکه عنوان «مجری نشست ها» اطلاق می‌شود، به نظرم اشتباه است؛ زیرا در این مراسم‌ بیشتر نظم و انظباط در اولویت است نه هنر مجری گری. بنابراین اصل کار ما تعامل خبرنگاران با اهالی فیلم‌ها در چارچوب مشخصی است که باید رعایت شود.

وی همچنین درباره روز‌های مختلفی که هر مجری باید در جشنواره حضور داشته باشد و نشست فیلم‌های همان روز را اجرا کند، افزود:‌ ای کاش نشست‌های خبری هم میان مجریان قرعه کشی می‌شد. یعنی فیلم‌ها انتخاب می‌شدند و سپس اسامی مجریان برای هر روز نشست مشخص می‌شد.

گبرلو همچنین درباره پیش بینی خود ار فیلم‌های جشنواره و فیلم‌هایی که علاقه‌مند به پیگیری آن هاست، تصریح کرد: در جلساتی که با آقای داروغه زاده داشتیم گفتند امسال جشنواره بسیار جالبی خواهیم داشت. من شخصا دوست دارم فیلم‌های ماجرای نیمروز2؛ ردخون، تختی و فیلم آشفتگی فریدون جیرانی را زودتر ببینم.

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط

کاهش وزن حیرت‌انگیز مجری ورزشی +تصویر

شعله قهرمانی: مجری پروازی بودم !

کاظم احمدزاده: در جشن رمضان اشکی وجود ندارد؛ همه‌اش لبخند است

0 نظر

ارسال نظر

capcha