بریده‌ای از کتاب «فتنه تغلب» (۴):

ماجرای واکنش رهبر‌ انقلاب به انتشار یک اتهام علیه فائزه هاشمی در سال ۸۸

ماجرای واکنش رهبر‌ انقلاب به انتشار یک اتهام علیه فائزه هاشمی در سال ۸۸

به گزارش سراج24، کتاب «فتنه تغلب» مجموعه‌ای از بیانات و اقدامات حضرت آیت‌اللّه خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی پس از انتخابات ریاست جمهوری و در جریان فتنه‌ سال ۸۸ است. این کتاب با نگاهی متفاوت و نو توانسته اتفاقات این برهه از تاریخ معاصر کشورمان را به مخاطبان ارائه دهد.

نگارنده این کتاب تلاش کرده ابهامات موجود از وقایع آن سال را با دلایل متقن از ذهن مخاطبان پاک کند و البته لایه‌های تازه‌ای از واقعیت را نمایان کرده و رسوبات ابهام و تردید در این‌ باره را از ذهن‌ها بردارد.

در قسمتی از این کتاب روایتی از  واکنش رهبر‌انقلاب به انتشار یک اتهام علیه فائزه هاشمی در سال ۸۸ منتشر شده است. در ادامه می‌توانید این مطلب را بخوانید:

ماجرای واکنش رهبر‌ انقلاب به انتشار یک اتهام علیه فائزه هاشمی در سال ۸۸

خبر ادعا شده بود که برخی مثلاً دوازده طبقه در یکی از نقاط تهران متعلق به خانم فائزه هاشمی یکی از روزنامه‌ها درج کرده بود و یکی از خبرگزاری‌های مخالف فتنه آن را بازنشر داده بودند،  آقا پس از ملاحظه این خبر در روزنامه، دستور پیگیری می‌دهند. پس از بررسی معلوم می‌شود خبر نادرست است.

به دستور ایشان، یکی از مسئولین دفترشان همه‌ روزنامه‌ها و خبرگزاری‌هایی را که این خبر را منتشر کرده بودند دعوت به جلسه می‌کند و به آن‌ها متذکر می‌شود آقا فرموده‌اند چرا مطلبی که خلاف است باید بنویسید؛ شمایی که متعهد هستید، شمایی که متشرع هستید چرا باید یک چنین کاری کنید، آقا در ادامه‌ نقد و اعتراضشان تأکید می‌کنند در مورد دشمنانمان هم حق نداریم خلاف بگوییم.

ماجرای واکنش رهبر‌انقلاب به انتشار یک اتهام علیه فائزه هاشمی در سال ۸۸

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

حضرت آقا در سلامت کامل بسر می‌برند

خاطره‌ای جالب و کمتر شنیده شده پیرامون دوران کودکی رهبر معظم انقلاب+فیلم

حضور صادق زیباکلام در دیدار شب گذشته اساتید دانشگاه‌ها با مقام معظم رهبری +عکس

0 نظر

ارسال نظر

capcha