مهدی چمران:

ادعای محسن هاشمی در خصوص ارتباط پولی شدن تونل‌های تهران به مدیریت قبلی کذب است

ادعای محسن هاشمی در خصوص ارتباط پولی شدن  تونل‌های تهران به مدیریت قبلی کذب است

مهدی چمران رئیس سابق شورای شهر تهران در گفت‌وگو با سراج24 پیرامون ادعای محسن هاشمی مبنی تصویب ماده 158 برنامه‌ی 5 ساله‌ی دوم در سیستم مدیریت قبلی گفت: چنین ماده‌ای در گذشته تصویب نشده و ادعای آقای هاشمی خلاف واقع است. باید از آقای هاشمی پرسید اگر این قانون در شورای قبلی تصویب شده است، پس چرا در همان دوران اجرا نشده است؟

وی در ادامه افزود: در آن دوران بحث‌هایی پیرامون اخذ عوارض از طبقه‌ی بالای پل صدر مطرح شده بود که حتی به صحن علنی شورا نیز وارد نشد و صرفا در حد مطالعه باقی ماند. ماده 158 برنامه‌ی 5 ساله‌ی دوم شهرداری تهران شامل موارد بسیاری مانند رساندن تعداد اتوبوس‌های شهری به 11 هزار عدد و تکمیل خطوط مترو تهران می‌شد. حال باید از آقایان پرسید چرا تصویب و اجرای چنین مواردی در دستور کار شورا قرار نگرفته است.

چمران با اشاره به ابعاد منفی ایجاد شده این طرح تصریح کرد: این طرح توسط سیستم مدیریت فعلی شهرتهران مطرح شده است و با توجه به بازتاب‌های منفی آن در بین مردم، آقایان تصمیم گرفته‌اند بجای پاسخ گویی، توپ را در زمین سیستم مدیریت قبلی بیاندازند و از این تصمیم خود سلب مسئولیت کنند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

سیاسی شدن یک سم مهلک برای همه شوراهاست!

آغاز فعالیت احزاب اصلاح‌طلب برای مجلس شورای اسلامی

شهرداری با بهانه‌ی نبود بودجه پروژه‌های مهم عمرانی تهران را تعطیل کرده است/ مگر زمان آقای قالیباف مشکل بودجه وجود نداشت؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha