ادعای رئیس شورای نظارت بر تئاتر؛

نمایش «عشق ثگی» مشکل محتوایی ندارد و بحث بردگی جنسی در نمایش مطرح نیست

 نمایش «عشق ثگی» مشکل محتوایی ندارد و بحث بردگی جنسی در نمایش مطرح نیست

به گزارش سراج24، وحید فخرموسوی رئیس جدید شورای ارزشیابی و نظارت بر تئاتر، در خصوص نمایش «عشق ثگی» که این روزها حاشیه‌های بسیاری داشته و بازیگر آن با قلاده، لباس چرم و حرکات نامناسب نقش سگ را بازی می‌کند، گفت: فیلم پخش شده از نمایش «عشق ثگی» حاصل بی دقتی عوامل در مراحل تمرین است.

وی افزود: نمایش «عشق ثگی» مشکل محتوایی ندارد و بحث بردگی جنسی در نمایش مطرح نیست.

موسوی ادامه داد: کارشناسان بازبین ما ابتدا متن نمایش نامه را خواندند، کار را بازبینی و تماشا کردند و حین اجرا هم حضور داشتند و تذکراتی را به آنها یادآور شدند. یعنی همانند دیگر نمایش‌ها ابتدا دوستان کار را می‌بینند و حین اجرای نمایش هم اگر مسائلی باشد آن را تذکر می‌دهند.

وی بیان کرد:مواردی مانند پوشش لباس در شب‌های اول اجرا تذکر داده شد و کارگردان و مسئول سالن نیز ملزم به رعایت آن شدند. اما تحلیل  انجام شده از نمایش بر اساس بخشی از فیلم است که با واقعیت محتوای نمایش همخوانی ندارد.

رئیس شورای ارزشیابی و نظارت بر تئاتر در ادامه صحبت‌هایش در خصوص تبلیغات نمایش «اوبو» در یکی از شبکه‌های ماهواره‌ای بیان کرد:هر نمایشی که قصد تبلیغ در شبکه‌های غیرمجاز داشته باشد، تذکر می‌گیرد و در صورت رعایت نکردن و تکرار، نمایش توقیف می‌شود.

موسوی با بیان اینکه تذکرات لازم را به کارگردان و تهیه کننده آثاری که تبلیغات خارج از روال قانونی داشته باشند، می‌دهیم و به صورت کتبی هم متعهد می‌شوند که این گونه تبلیغ نداشته باشند،گفت: این موارد معدود است واحتمالا مسئول روابط عمومی به دلیل تبلیغات بیشتر برای نمایش دچار این خطا شده است.

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط

مصلای تهران، برای برگزاری نمایشگاه کتاب تهران نکات قوت بیشتری نسبت به شهر آفتاب دارد

جای برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران وسط شهر است

نمایشگاه کتاب در مصلی تهران برگزار می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha