ادعای رئیس شورای نظارت بر تئاتر؛

نمایش «عشق ثگی» مشکل محتوایی ندارد و بحث بردگی جنسی در نمایش مطرح نیست

 نمایش «عشق ثگی» مشکل محتوایی ندارد و بحث بردگی جنسی در نمایش مطرح نیست

به گزارش سراج24، وحید فخرموسوی رئیس جدید شورای ارزشیابی و نظارت بر تئاتر، در خصوص نمایش «عشق ثگی» که این روزها حاشیه‌های بسیاری داشته و بازیگر آن با قلاده، لباس چرم و حرکات نامناسب نقش سگ را بازی می‌کند، گفت: فیلم پخش شده از نمایش «عشق ثگی» حاصل بی دقتی عوامل در مراحل تمرین است.

وی افزود: نمایش «عشق ثگی» مشکل محتوایی ندارد و بحث بردگی جنسی در نمایش مطرح نیست.

موسوی ادامه داد: کارشناسان بازبین ما ابتدا متن نمایش نامه را خواندند، کار را بازبینی و تماشا کردند و حین اجرا هم حضور داشتند و تذکراتی را به آنها یادآور شدند. یعنی همانند دیگر نمایش‌ها ابتدا دوستان کار را می‌بینند و حین اجرای نمایش هم اگر مسائلی باشد آن را تذکر می‌دهند.

وی بیان کرد:مواردی مانند پوشش لباس در شب‌های اول اجرا تذکر داده شد و کارگردان و مسئول سالن نیز ملزم به رعایت آن شدند. اما تحلیل  انجام شده از نمایش بر اساس بخشی از فیلم است که با واقعیت محتوای نمایش همخوانی ندارد.

رئیس شورای ارزشیابی و نظارت بر تئاتر در ادامه صحبت‌هایش در خصوص تبلیغات نمایش «اوبو» در یکی از شبکه‌های ماهواره‌ای بیان کرد:هر نمایشی که قصد تبلیغ در شبکه‌های غیرمجاز داشته باشد، تذکر می‌گیرد و در صورت رعایت نکردن و تکرار، نمایش توقیف می‌شود.

موسوی با بیان اینکه تذکرات لازم را به کارگردان و تهیه کننده آثاری که تبلیغات خارج از روال قانونی داشته باشند، می‌دهیم و به صورت کتبی هم متعهد می‌شوند که این گونه تبلیغ نداشته باشند،گفت: این موارد معدود است واحتمالا مسئول روابط عمومی به دلیل تبلیغات بیشتر برای نمایش دچار این خطا شده است.

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط

حجت‌الاسلام و المسلمین رئیسی از نمایشگاه کتاب بازدید کرد +تصاویر

بازار کتاب در ایران با چه زنده است؟

تلاش برای تعامل بین نویسندگان جوان ایران و عراق

0 نظر

ارسال نظر

capcha