حمله غافلگیرانه دانش آموز به معلم در راهروی مدرسه!+فیلم

حمله غافلگیرانه دانش آموز به معلم در راهروی مدرسه!+فیلم

به گزارش سراج24، ویدئویی که به تازگی منتشر شده، لحظه وحشتناک ضرب و شتم شدید یک معلم آمریکایی در یکی از دبیرستان‌های این کشور را به تصویر می‌کشد. در این حادثه که در دبیرستان کودی در شهر دیترویت در ایالت میشیگان آمریکا رخ داد، این معلم ۶۳ ساله در داخل دبیرستان توسط یکی از دانش آموزان مورد حمله فیزیکی قرار گرفت.

در ویدئویی که با کمک دوربین تلفن همراه تهیه شده، مشاهده می‌شود که این دانش آموز در حالی که معلم خود را در راهروی دبیرستان روی زمین انداخته، با مشت و لگد او را مورد حمله قرار می‌دهد. بنا بر گزارش فاکس ۲ این حمله غافلگیرانه زمانی رخ داد که این معلم در حال قدم زدن به سمت یکی از کلاس‌ها بود که ناگهان این دانش آموز ۱۴ ساله یک مشت به صورت او کوبید و وی را نقش بر زمین کرد.

در ادامه چند نفر از دانش آموزان دیگر اقدام به مداخله کردند و توانستند معلم خود را از زیر دست و پای همکلاسی عصبانی خود نجات دهند. دانش آموز مهاجم پس از این حادثه دستگیر و به یک بازداشتگاه پلیس منتقل شد. در جلسه دادگاه اعلام شد که دانش آموز مهاجم در هنگام حمله تحت تاثیر مصرف ماری جوانا بود. گفته می شود علت حمله، ارسال گزارش مصرف ماری جوانا توسط این دانش آموز در داخل مدرسه بود.

معلم حادثه دیده نیز در حالی که پس از وقوع حمله به بیمارستان منتقل شده بود، پس از مساعد شدن حالش ترخیص و در منزل دوران نقاهت را سپری می‌کند. همچنین پدر دانش آموز مهاجم با دفاع از معلم، گفت که پسرش در داخل مدرسه اقدام به مصرف ماری جوانا کرده بود و این معلم به وظیفه خود عمل کرد.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

درخواست یک شهروند آمریکایی از مسیح علینژاد +فیلم

پیامک‌ تبریک ویژه روز معلم ۹۸

واکنش علیرام نورایی به پیروزی علی‌اکبری مقابل «قبر کَن» آمریکایی+عکس

0 نظر

ارسال نظر

capcha