ژاپن ۳ - ترکمنستان ۲

ژاپن ۳ - ترکمنستان ۲

به گزارش سراج24، در چارچوب رقابت‌های جام ملت‌های آسیا تیم‌های ملی فوتبال ژاپن و ترکمنستان امروز «چهارشنبه» به مصاف هم رفتند.

ترکیب تیم ملی فوتبال ژاپن:

  • ریتسو دوان، شوییجی گوندا، گنکی هاراگوچی، تومواکی ماکینو، تاکومی مینامینو، یوتو ناگاتومو، یویا اوساکو، هیروکی ساکای، گاکو شیباساکی، تاکهیرو تومیاسو، مایا یوشیدا

ترکیب تیم ملی فوتبال ترکمنستان:

  • ارسلان آمانف، سردار آنائورازوف، احمد آتایف، ظفر باباجانف، باتیرف قربانگلدی، رسول هوجایف، روسلان مینگازوف، اورازمحمدف، وحید اورازساهدوف، مکان ساپاروف، الیاسف وزیرگلدی

دقایق و حواشی حساس:

تیم ملی ترکمنستان که دومین حضورش را در جام ملت‌های آسیا تجربه می‌کند شروع فوق العاده‌ای مقابل رکوردار قهرمانی در این رقابت‌ها داشت.

پایان نیمه نخست/ ژاپن صفر - ترکمنستان یک

ترکمنستان دقیقه ۲۶ با شوت سرکش ارسلان آمانف از سامورایی‌ها پیش افتادند تا نیمه اول این دیدار با با نتیجه یک بر صفر به سود ترکمن‌ها به پایان برسد.

هیروکی ساکای از تیم ملی ژاپن در نیمه نخست با کارت زرد داور جریمه شد.

در آغاز نیمه دوم تیم ملی ژاپن مالکیت توپ را در اختیار گرفت و برای زدن گل تساوی حملاتی را طراحی کرد.

تیم ملی فوتبال ترکمنستان نیز در ضد حملات خطرناک نشان داد.

دقیقه ۵۶ یویا اوساکا بازیکن ۲۸ ساله تیم فوتبال وردربرمن آلمان در محوطه جریمه صاحب توپ شد و با یک سرتوپ مدافع پیش روی خود را دریبل زد و با یک ضربه دقیق گل تساوی تیمش را به ثمر رساند.

چهار دقیقه بعد از گل تساوی ژاپن در یک حمله از سمت چپ ناگاتومو با یک پاس دروازه‌بان ترکمنستان را پشت سر گذاشت و اوساکا دروازه خالی این تیم را در دقیقه ۶۰ باز کرد.

دقیقه ۷۱ ریتسو دوان با یک شوت از گوشه محوطه جریمه برای سومین بار دروازه ترکمنستان را باز کرد.

دقیقه ۷۸ مهاجم تیم ملی ترکمنستان در یک فرار از عمق دفاع ژاپن با دروازه‌بان تک به تک شد و قصد دریبل زدن او را داشت که دروازه‌بان روی او خطا کرد و علیرضا فغانی به سود ترکمنستان اعلام پنالتی کرد. احمد آتایف این ضربه پنالتی را تبدیل به گل کرد تا اختلاف به یک گل برسد.

در نهایت تلاش تیم فوتبال ترکمنستان برای زدن گل تساوی بی فایده بود و این دیدار با نتیجه ۳ بر ۲ به سود ژاپن به پایان رسید.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

ژاپن ۱ - ایتالیا ۳

ایران ۳ - ژاپن ۰

قضاوت داور ژاپنی در بازی پرسپولیس

0 نظر

ارسال نظر

capcha