رابطه نماینده هتاک و ممنوع التصویر شدن زائری!

رابطه نماینده هتاک و ممنوع التصویر شدن زائری!

به گزارش سراج24، «شرم بر این مجلس» عبارتی بود که حجت الاسلام زائری در برنامه فرمول یک و در واکنش به رفتارهای زننده و دور از شان درازهی نماینده هتاک سراوان به زبان آورد. شاید خود زائری هم فکر نمی کرد این عبارت سه کلمه ای باعث جنجالی در مجلس شود و به احضار رئیس رسانه ملی و علی ضیا هم برسد. احضاری که رنجبرزاده، نماینده مجلس درباره آن گفت: «من فکر می‌کنم از برنامه‌های آتی صدا و سیما از حضور آقای زائری که شأن مجلس و جایگاه آن را زیرسؤال برد استفاده نکنند. در روز گذشته در جلسه مذکور بنا بر قول رئیس سازمان صدا و سیما مقرر شد از حضور محمدرضا زائری در برنامه‌های صدا و سیما ممانعت به عمل آید.»

واکنش زائری به خبر ممنوع التصویری
زائری هم در واکنش به اعلام خبر ممنوع التصویری، در صفحه اینستاگرامش نوشت: در چهل سالگی انقلابی که اساسا برای آزادی رخ داده است، کار به جایی رسیده که معاون سیما بابت یک دیالوگ ساده انتقادی در یک برنامه تلویزیونی به مجلس احضار شودو تعهد بدهد. ببینید لطفا سریال ارعاب و تهدید، تطمیع و تخویف، تکذیب صوری احضار و ... را، همه چی آرومه!
#شرم_بر_این_مجلساین برخورد عصبانی نمایندگان در حالی است که پس از ماجرای هتاکی درازهی، آقای نماینده اصلاح طلب مدعیانه و صریحا اعلام کرد که برای اخراج کارمند گمرک تا استیضاح وزیر اقتصاد از هیچ تلاشی دریغ نمی کند و 40 نفر از نمایندگان هم در اقدامی عجیب حامی وی شدند.

مجلس که قصد جدی برای ورود به پرونده هتاکی و رفتار دور از شان نمایندگی درازهی نداشت، در پی مطالبه جدی افکارعمومی با محکومیت این نماینده به تذکر کتبی و درج در پرونده کفایت کرد!

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

نتیجه فرق نگذاشتن بین خدمت و خیانت

سه گانه مجلس، زائری و صدا و سیما

بررسی رفتار نماینده سراوان در هیأت نظارت

0 نظر

ارسال نظر

capcha