آزمون: انتقاد خوب باشد به طور حتم اظهارات را گوش می‌دهم

آزمون: انتقاد خوب باشد به طور حتم اظهارات را گوش می‌دهم

به گزارش سراج24، سردار آزمون مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان درباره پیروزی برابر یمن اظهار کرد: همه تمرکزمان را برای بازی اول گذاشته بودیم و بازی اول همیشه سخت است و خدا را شکر که فینال اول خود را با پیروزی پر گل به پایان رساندیم و توانستیم بهترین نتیجه را بگیریم. فقط خدای نکرده مردم نگویند با این پیروزی می توانید راحت به فینال بروید چرا که تورنمنت سختی است و تیم های قوی در این رقابتها حضور دارند. 

با آمادگی وارد جام ملتهای آسیا شدیم 

او درباره اینکه تیم های فوتبال کره جنوبی، استرالیا و چین قدرتمندانه جام ملتهای آسیا را شروع نکردند، گفت: همیشه بازی اول سخت است و این موضوع برمی گردد به کادر فنی و بازیکنان که چطور وارد مسابقات شوند و خدا را شکر کادر فنی ما طوری با ما کار کرد که آماده این مسابقات شویم و توانستیم بازی خوبی برابر یمن ارائه بدهیم. 

انتقادات نابجا برایم مهم نیست 

آزمون درباره اینکه کسانی که از او انتقاد می کردند امشب شرمنده شدند و خیلی خوب به بازی برگشت، گفت: نه انتقاد از این جهت خوب است و انتقادات با من کاری کرد که درس بزرگی بگیرم و برای زندگی من خوب شد چون خیلی مسائل را یاد گرفتم و حتی در روبین کازان توانستم از سال قبل عملکردم بهتر شود. به هر حال برای من مشکلی نیست که بعضی از افراد انتقاد کنند. اگر انتقاد خوب باشد به طور حتم اظهارات را گوش می دهم اما اگر ببینم که انتقاد نابه جا باشد در آن صورت برایم مهم نیست. 

مهاجم تیم ملی فوتبال درباره اینکه سطح جام جهانی با جام ملتهای آسیا فرق می کند، گفت: بله صددرصد جام جهانی با جام ملتهای آسیا متفاوت است و ما باید فکر کنیم که تاکنیک ها به چه صورت بوده است و برای موفقیت تیم ملی بازی می کنم و اگر دستورات مربی سرپیچی کنم به طور حتم به تیم ملی کشورم خیانت کردم. به هر حال من این موضوع را دوست ندارم و آنچه مربی از من می خواهد را صددرصد انجام می دهم. 

او در پایان درباره اینکه گفته می شود بعد از جام ملتهای آسیا به روسیه برنمی گردد، گفت: به هر حال بگذارید این تورنمنت تمام شود و بعد درباره وضعیتم صحبت می کنم. همچنین چشمم هم مشکلی ندارد و قشنگ تر هم شده است. 

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

حماسه سازی اماراتی‌ها از برگزاری جام ملت‌های آسیا

داور ازبکستانی پنالتی های ایران را ندید

کره جنوبی _ چین + فیلم

0 نظر

ارسال نظر

capcha