کاظمی: از زمان هدایت تیم ملی توسط عسگری، بحران‌ها و حاشیه‌ها کمتر شده است

کاظمی:  از زمان هدایت تیم ملی توسط عسگری، بحران‌ها و حاشیه‌ها کمتر شده است

به گزارش سراج24، محمد کاظمی ملی پوش تکواندو وزن منهای ۵۸ کیلوگرم کشورمان، درباره حضورش در تیم ملی و مسابقات قهرمانی جهان منچستر بیان کرد: در چهار دوره مختلف برای حضور در مسابقات جهانی در انتخابی تیم ملی شرکت کردم و هر دوره توانستم به تیم راه پیدا کنم، اما برای مسابقات قهرمانی جهان سال ۲۰۱۷ در آخرین لحظات کادر فنی تصمیم گرفت که میدان را به تکواندوکار دیگری بدهد و از حضور در رقابت‌های جهانی آن سال بازماندم. در مسابقات جهانی سال ۲۰۱۵ هم در مبارزه چهارم به حریفی از کره جنوبی نتیجه را واگذار کردم، اما اکنون انگیزه زیادی دارم تا شکست در مسابقات سال ۲۰۱۵ را با مدال طلا در منچستر جبران کنم.

او ادامه داد: خوشبختانه توانستم در این دوره رقابت‌های انتخابی به اردوی تیم ملی راه پیدا کنم که این افتخار بزرگی برای من است و تمام تلاشم را به کار می‌گیرم تا با ارائه بهترین عملکردم در ترکیب تیم ملی ثابت شوم.

کاظمی درباره حضور فریبرز عسگری به عنوان سرمربی تیم ملی افزود: خوشبختانه از زمانی که فریبرز عسگری هدایت تیم ملی را پذیرفته است بحران‌ها و حاشیه‌های تیم ملی کمتر شده و رقابت‌های انتخابی به طور شفاف برگزار شد و به تمام تکواندوکاران شانس حضور در رقابت‌های انتخابی تیم ملی داده شد و با شایسته سالاری نفرات راهی تیم ملی شدند.

او تصریح کرد: امیدوارم این همدلی که در بین ملی پوشان وجود دارد تا پایان المپیک توکیو باقی بماند و خانواده تکواندو دست به دست هم بدهند تا آرامش در تیم ملی جریان داشته باشد و حاشیه‌ها کمتر شود.

کاظمی در ادامه درباره تاثیر لیگ برتر در افزایش آمادگی تکواندوکاران گفت: در حال حاضر برای تیم ناجا در لیگ برتر مبارزه می‌کنم و حضور در لیگ باعث شده تا آمادگی فنی تکواندوکاران افزایش پیدا کند و هر هفته مبارزه کردن شاید خستگی‌هایی را در بر داشته باشد، اما باعث می‌شود که ورزشکاران از کورس قهرمانی دور نمانند و مبارزه با نفرات و تیم‌های برتر کمک به آمادگی آن‌ها کند.

ملی پوش تکواندو در پایان گفت: تمام هدفم را روی کسب مدال در مسابقات قهرمانی جهان می‌گذارم و تلاش می‌کنم تا با ایستادن روی سکوی قهرمانی برای تکواندو ایران افتخار آفرینی کنم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

آخرین اخبار از رقابت های جهانی تکواندو منچستر

صحبت های پولادگر در مورد صادر نشدن ویزای ورزشکاران ایرانی

مهلا مومن زاده نقره‌ای شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha