سوگند طالب به قرآن در کنگره آمریکا+فیلم

سوگند طالب به قرآن در کنگره آمریکا+فیلم

به گزارش سراج24، رشیده طالب پس از پیروزی در حزب دموکرات آمریکا روز گذشته با لباس سنتی فلسطینی در کنگره ظاهر شد و به قرآن کتاب مقدس مسلمانان سوگند یاد کرد. او که به نمایندگی از ایالت میشیگان وارد مجلس آمریکا شده، برای آغاز کار خود با قرآن توماس جفرسون سومین رئیس جمهور آمریکا سوگند خورد.

بسیاری از نمایندگان مجلس آمریکا، هنگام سوگند برای حمایت از قانون اساسی آمریکا در برابر «تمام دشمنان داخلی و خارجی» انجیل در دست می‌گیرند اما او به همراه ایلهان عمر نماینده مینه سوتا که تنها نمایندگان مسلمان زن در کنگره هستند، با هدف ترویج دین اسلام دست به این کار زد.

سوگند به قرآن در کنگره آمریکا+فیلم

قرآنی که طالب با آن قسم خورد، ۱۲ سال پیش کیث الیسون نماینده مجلس نیز با آن سوگند یاد کرد. این قرآن در دو جلد توسط جورج سیل در سال ۱۷۳۴ ترجمه شد و در حال حاضر در کتابخانه کنگره آمریکا نگهداری می‌شود.

رشیده طالب همچنین ترامپ را بزرگترین قلدر زمان توصیف کرده و اعلام کرد: «من از قلدر‌ها خوشم نمی‌آید؛ من با قلدر‌ها برخورد می‌کنم؛ همانطور که آن‌ها علیه ما کار می‌کنند و ترامپ هم باید بازی خودش را کند.»

سوگند به قرآن در کنگره آمریکا+فیلم

خانم  رشیده طالب تأکید کرد که دونالد ترامپ باید استیضاح شود. البته وی این سخنان را با بیان فحشی رکیک به ترامپ همراه کرد. همین سخنان موجی از واکنش‌ها را به همراه داشت. ترامپ این سخنان را نسنجیده توصیف کرد و فشار‌ها بر رشیده طالب برای پس گرفتن حرف‌هایش افزایش یافته اما او روز گذشته تاکید کرد از حرف‌هایش عقب‌نشینی نمی‌کند.

 
 
 

نتهای پیام/

اخبار مرتبط

آقای ترامپ قمارباز! بدان در آن جایی که فکر نمی‌کنید ما در نزدیک شما هستیم

واکنش کاربران به سوتی نجومی دونالد ترامپ +تصاویر

ادعای جدیددونالد ترامپ در عرصه علم نجوم؛ کره ماه بخشی از مریخ است!

0 نظر

ارسال نظر

capcha