گزارش فاکس اسپورت درباره آینده کی‌روش

گزارش فاکس اسپورت درباره آینده کی‌روش

به گزارش سراج24، سایت فاکس اسپورتس آسیا با اشاره به این که کارلوس کی روش، پس از جام ملت‌های آسیا، هدایت تیم ملی کلمبیا را در دست خواهد گرفت، ضمن بازنشر برخی از اظهارات او آینده کاری این مربی پرتغالی را مبهم توصیف کرد.

این سایت می‌نویسد، در بحبوحه انتشار گزارش‌هایی از توافق سرمربی پرتغالی با فدراسیون فوتبال کلمبیا جهت هدایت این تیم بعد از پایان جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹، آینده کارلوش کی روش همچنان "رمز آلود" است.

کی روش پیش از این توضیح داده بود که آینده وی به عملکرد ایران در رقابت قاره‌ای بستگی دارد.

او گفت: در حال حاضر، من فقط روی مسابقات جام ملت‌های آسیا تمرکز دارم. ما قصد داریم عنوان قهرمانی را به دست آوریم و مردم ایران را خوشحال کنیم. قرارداد فعلی من تا پایان جام ملت‌ها است و آینده در دست خداست. مربیان فوتبال نمی‌توانند درباره آینده خود تصمیم بگیرند زیرا آینده آن‌ها به نتایجی که کسب می‌کنند بستگی دارد. در حال حاضر تمرکز ما رسیدن به نیمه نهایی جام ملت‌ها است.

در ادامه این گزارش آمده است، سرمربی رئال مادرید پس از حذف ایران از جام جهانی ۲۰۱۸ با وجود عملکرد قابل توجهش، از تمدید قرارداد خودداری کرد.

در حال حاضر، گزارش شده است که او بر سر شرایط شخصی با فدراسیون فوتبال کلمبیا توافق کرده است.

خوزه پکرمن، سرمربی سابق کلمبیا، پس از نمایش قابل احترام در جام جهانی استعفا داد و اکنون آرتورو ریس، سرمربی موقت این تیم است.

در حال حاضر، کی روش به دنبال آن است که گمانه زنی‌ها درباره آینده خود را از ذهنش دور کند، زیرا او به نظر می‌رسد روی وظیفه اصلی اش یعنی هدایت ایران به چهارمین عنوان قهرمانی خود در آسیا تمرکز دارد.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

فریادشیران: کی روش بیمار روان پریش است

آخرین اخبار از شکایت کی‌روش از فدراسیون فوتبال ایران

تاج در تاجیکستان، خبر‌های خوب در ترکیه و امارات!

0 نظر

ارسال نظر

capcha