فرهاد حمیداوی: شخصا یحیی را به مشهد برمی گردانم

فرهاد حمیداوی: شخصا یحیی را به مشهد برمی گردانم

به گزارش سراج24، فرهاد حمیداوی مدیرعامل شرکت شهر خوردو و مالک جدید باشگاه پدیده خراسان، درباره خریداری این باشگاه گفت: حدود ۲ ماه درگیر پروسه انتقال باشگاه بودیم و درخواست کتبی خود را به استانداری مبنی بر خرید باشگاه پدیده دادیم. البته به غیر از ما، باشگاه ۲ مشتری دیگر هم داشت که یکی مورد تایید استانداری قرار نگرفت و دیگر مشتری باشگاه، همیاری شهرداری بود که به دلیل اینکه طبق قانون تیم ها باید به بخش خصوصی منتقل می شدند، با همیاری نیز موافقت نشد، در پایان استانداری با فروش باشگاه به شرکت ما موافقت کرد.

مشکل "سوبا" را حل می‌کنیم

وی افزود: اختلاف نظرهای داخلی مجموعه پدیده مادر و بحث در مورد هزینه های این تیم بین مدیران این شرکت باعث شد تا روند انتقال باشگاه کمی طولانی شود.

حمیداوی درباره اینکه باشگاه پدیده به دلیل شکایت "سوبا" بازیکن سابق و ساحل عاجی اش در آستانه کسر ۶ امتیاز قرار گرفته است، گفت: متاسفانه بدهی ۳۵ هزار دلاری "سوبا" به دلیل پرداخت نشدن  به ۱۳۵ هزار دلار تبدیل شده است. اما ما پنجشنبه (امروز) جلسه ای با سوبا برگزار خواهیم کرد تا ان شاالله این مشکل را حل کنیم.

قیمت خرید باشگاه پدیده به همراه بدهی هایش، چهار برابر قیمت باشگاه ماشین سازی تبریز است

او درباره قیمت خرید باشگاه پدیده نیز بیان کرد: اگر بدهی ها و مبلغ خرید باشگاه را روی هم حساب کنیم، قیمت خرید باشگاه پدیده، چهار برابر قیمت باشگاه ماشین سازی تبریز است. من با زنوزی مالک باشگاه ماشین سازی صحبت کردم و از قیمت باشگاه ماشین سازی مطلع هستم.

تا پایان فصل با نام «پدیده شهر خودرو» در لیگ حاضر می شویم

مالک جدید باشگاه پدیده درباره تغییر نام این باشگاه اظهار داشت: توافقی برای نام باشگاه با کسی انجام ندادیم اما استانداری از ما خواست تا پایان فصل، نام پدیده باقی بماند. به همین دلیل تا پایان فصل تلفیقی از نام پدیده و شرکت ما روی باشگاه خواهد بود و نام «پدیده شهر خودرو» را تا پایان فصل انتخاب کردیم، اما مطمئنا فصل آینده با نامی جدید به مسابقات لیگ ورود می کنیم.

وی اضافه کرد: برنامه ای سه ساله، پنج ساله و ده ساله برای باشگاه داریم و برنامه های خود را با یحیی گل محمدی در میان گذاشتیم و به اتفاق نظر رسیدیم. برنامه ما برای سه سال آینده این است که به بازیهای آسیایی وارد و در آن مسابقات قدرتمند ظاهر شویم.

حمیداوی درباره جلسه ای که با یحیی گل محمدی برگزار کرده گفت: گل محمدی از ما سه بازیکن خارجی، اردوی خارجی، بازیهای دوستانه در نیم فصل و ماندن بازیکنان مدنظرش را خواسته که با همه آنها موافقت کردیم. ان شاالله شخصا شنبه یحیی را نیز به مشهد برمی گردانم تا با قدرت به کارش در تیم ادامه می دهد.

وی تغییرات در کادر مدیریتی و فنی باشگاه را نیز منتفی دانست و افزود: من از کادرفنی و مدیریتی باشگاه کاملا راضی هستم و شاید یکی دو تغییر جزئی در باشگاه داشته باشیم، اما اسکلت اصلی دست نخورده باقی می ماند.کار اجرایی همچنان برعهده وطنخواه مدیرعامل باشگاه است و با قدرت به کارش ادامه می دهد.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha