شرکت پیشکسوتان پرسپولیس به دوراهی برخورد

شرکت پیشکسوتان پرسپولیس به دوراهی برخورد

به گزارش سراج24، مدتی است که موضوع خصوصی سازی ۲ باشگاه بزرگ استقلال و پرسپولیس برای چندمین بار در چند دهه اخیر بر سر زبان‌ها افتاده است و مسئولان فوتبال و اقتصادی کشورمان در تلاش اند تا این قطب‌های فوتبال ایران را در اختیار عموم مردم و هواداران قرار دهند.

در صف اول خریداران هر ۲ باشگاه، پیشکسوتان تیم های استقلال و پرسپولیس دیده می‌شوند که در تلاش اند با ایجاد شرکت‌ها و تعاونی‌ها هدایت و مدیریت سرخابی های پایتخت را در اختیار بگیرند. اما قیمت سرسام آور پیشنهادی از سوی مسئولان سازمان خصوصی سازی و همچنین برخی از مشکلات مالی شرکت‌های پیشنهاد دهنده خرید امتیاز این  ۲ باشگاه تا حدی باعث شده پیشکسوتان از خرید سرخابی ها دلسرد شوند.

در جلسه روز یکشنبه (۹ دی ماه ۱۳۹۷) که با نام نشست تخصصی بررسی ابعاد واگذاری باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس در ساختمان اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی کشورمان برگزار شد، حضور پیشکسوتان پرسپولیس بسیار کمرنگ بود و شنیده‌ها حاکی از آن است که جلسه پیشکسوتان با مسئولان باشگاه پرسپولیس تا حدی آن‌ها را دلسرد کرده است.

این احتمال وجود دارد که پیشکسوتان پرسپولیس تنها به فکر اجاره باشگاه باشند و بیشتر در تلاش هستند تا با پرداخت مبلغی مدیریت باشگاه سرخپوشان پایتخت را در مدت زمان مشخص در اختیار بگیرند.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha