گزارش رسانه hsbnoticias درباره انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال کلمبیا

گزارش رسانه hsbnoticias درباره انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال کلمبیا

به گزارش سراج24، مسابقات جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ امارات در حالی از ۱۵ دی با دیدار تیم‌های امارات و بحرین آغاز می‌شود که تیم ملی فوتبال ایران با هدایت کارلوس کی روش در گروه D این رقابت ها با یمن، ویتنام و عراق همگروه است و تلاش می‌کند تا به عنوان قهرمانی برسد.

کی روش در دوران برگزاری جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه خواستار عقد قرارداد چهارساله با فدراسیون فوتبال ایران گردید، اما این موضوع  تایید نشد تا او تنها به مدت ۶ ماه و تا پایان جام ملت‌های آسیا هدایت ایران را عهده دار شود. البته از سال گذشته فدراسیون فوتبال کلمبیا نیز در صدد به خدمت گیری این مربی بود تا همراه با او در مسابقات کوبا آمریکا و جام جهانی ۲۰۲۲ قطر نتایج خوبی بگیرد.

پس از اینکه رسانه‌های کلمبیایی به نقل از تلویزیون DirecTV Sports گزارش دادند که مسئولان فدراسیون فوتبال کلمبیا با کارلوس کی‌ روش به توافق رسیدند و قرار است کی روش هدایت تیم ملی فوتبال این کشور را عهده دار شود، سایت hsbnoticias با انتشار گزارشی نوشت: از اخبار رسیده در داخل فدراسیون فوتبال به نظر می رسد، قرار است سرمربی جدید سه رنگ ها (لقب تیم ملی فوتبال کلمبیا) هفته های اول ژانویه ۲۰۱۹ انتخاب و معرفی شود تا او با قدرت بیشتری کار کند. کارلوس کی روش پرتغالی و اسکولاری برزیلی، گزینه های نهایی هدایت  تیم ملی کلمبیا هستند. درحال حاضر آرتور رئیس، هدایت موقت این تیم را برعهده دارد و مربی جدیدی که بیاید، به طور قطع کار سختی پیش رو دارد.

با گزارش رسانه hsbnoticias  اگر کی روش به عنوان سرمربی کلمبیا انتخاب شود، قراردادش را ژانویه با فدراسیون فوتبال این کشور امضا خواهد کرد و پس از ۸ سال از فوتبال ایران جدا می شود.

کی روش اکنون همراه با تیم ملی فوتبال ایران آماده حضور در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ امارات می‌شود تا پس از ۴۳ سال طلسم قهرمان نشدن ایران در این مسابقات را بشکند.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

فریادشیران: کی روش بیمار روان پریش است

آخرین اخبار از شکایت کی‌روش از فدراسیون فوتبال ایران

تاج در تاجیکستان، خبر‌های خوب در ترکیه و امارات!

0 نظر

ارسال نظر

capcha