پیام‌ تسلیت علی لاریجانی به رئیس مجلس نمایندگان اندونزی

پیام‌ تسلیت علی لاریجانی به رئیس مجلس نمایندگان اندونزی

به گزارش سراج24، علی لاریجانی امروز (دوشنبه 3 دی ماه) در پیام های جداگانه به بمبنگ سوساتیو رئیس مجلس نمایندگان جمهوری اندونزی و ذولکیفلی حسن رئیس مجمع مشورتی خلق جمهوری اندونزی، جان باختن تعدادی از مردم اندونزی در حادثه سونامی در این کشور را تسلیت گفت.

متن پیام های لاریجانی به شرح ذیل است:

جناب آقای بمبنگ سوساتیو رئیس محترم مجلس نمایندگان جمهوری اندونزی

سلام علیکم؛

با تاثر و تاسف فراوان از جان باختن و مصدوم شدن جمع زیادی از مردم اندونزی در پی فوران آتشفشان و وقوع سونامی در نزدیکی تنگه سوندا مطلع گردیدم.

اینجانب من ابراز همدردی، به جناب عالی، نمایندگان محترم پارلمان، دولت و ملت کشور دوست جمهوری اندونزی تسلیت می‌گویم و از خداوند منان رحمت و مغفرت برای جان باختگان، صبر و شکیبایی برای خانواده‌های مصیبت دیده و شفای عاجل مصدومین را مسئلت می‌نمایم.

فرصت را مغتنم شمرده؛ بار دیگر عمیق‌ترین مراتب همدردی خود را اعلام می‌دارم.

جناب آقای ذولکیفلی حسن رئیس محترم مجمع مشورتی خلق جمهوری اندونزی

دریافت خبر جان باختن و مصدوم شدن جمع زیادی از مردم اندونزی در پی فوران آتشفشان و وقوع سونامی در نزدیکی تنگه سوندا، موجب تاسف و تاثر عمیق اینجانب گردید.

ضمن ابراز تسلیت و اعلام همدردی خود و نمایندگان مجلس شورای اسلامی با جناب عالی، نمایندگان محترم پارلمان، دولت و ملت کشور دوست جمهوری اندونزی، از خداوند منان رحمت و مغفرت برای جان باختگان، صبر و شکیبایی برای خانواده‌های مصیبت دیده و شفای عاجل مصدومین را مسئلت می نمایم.

منبع:فارس

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

لاریجانی: در مورد فضای مجازی فقر و کمبود قانون داریم

ائتلاف کارگزاران و لاریجانی!

زمین‌ها باید از بورس بازی خارج شوند

0 نظر

ارسال نظر

capcha