برای حضور در مسابقات جهانی ۲۰۱۹ منچستر:

تکواندوکاران تست آمادگی جسمانی دادند

تکواندوکاران تست آمادگی جسمانی دادند

به نقل از آکادمی ملی المپیک، 62 تکواندوکار جوان و بزرگسال که از فیلتر مسابقات قهرمانی کشور عبور کرده و جواز حضور در رقابت‌های انتخابی تیم‌ ملی تکواندو بانوان را کسب کردند، 28 آذرماه در مسابقات انتخابی که به میزبانی خانه تکواندو برگزار شد شرکت کردند که در نهایت 18 هوگوپوش جواز حضور در اردوهای آماده‌سازی تیم ملی تکواندو بانوان را به دست آوردند.

دعوت‌شدگان به نخستین مرحله از اردوهای آماده‌سازی، صبح امروز زیر نظر فاطمه صفرپور مربی این تیم در آزمون‌های آمادگی جسمانی مرکز سنجش و توسعه قابلیت‌های جسمانی آکادمی ملی المپیک شرکت کردند.

لازم به ذکر است کیمیا علیزاده دارنده مدال برنز المپیک 2016 که به دلیل آسیب‌دیدگی در رقابت‌های انتخابی شرکت نکرد، بزرگترین غایب اردوهای تیم ملی لقب گرفت.

تمرینات آماده‌سازی تیم تکواندو بانوان از امروز و پس از انجام آزمون‌های مذکور در مرکز جهانی تکواندو و زیر نظر مهرو کمرانی سرمربی این تیم و فاطمه صفرپور، ریحانه فولادی و محبوبه محمدنژاد مربیان این تیم آغاز می‌شود.

گفتنی است اعضای تیم ملی تکواندو بانوان پیش از حضور در مسابقات جهانی، در دو رویداد مهم جام ریاست فدراسیون جهانی و جام فجر که اسفندماه سال جاری و به میزبانی کیش برگزار می‌شود شرکت خواهند کرد.

اسامی دعوت‌شدگان به اردوی آماده‌سازی تیم ملی تکواندو بانوان که صبح امروز تست آمادگی جسمانی دادند به شرح زیر است:

فاطمه جعفری، ملیکا میرحسینی، زهرا علیزاده، نگار قدیانی، آیدا خورشیدی، ناهید کیانی، نرگس میرنوراللهی، کوثر اساسه، پریسا جوادی، یلدا ولی‌نژاد، کیمیا همتی، شهربانو دامغانی‌نژاد، مهسا کیا دلیری، صدف امیر، دنیا محمدی، مهسا پورمیرزا، فاطمه اموری و اکرم خدابنده.

بیست و چهارمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی جهان، طی روزهای 25 لغایت 29 اردیبهشت‌ماه سال 1398 و به میزبانی منچستر انگلیس برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

آخرین اخبار از رقابت های جهانی تکواندو منچستر

صحبت های پولادگر در مورد صادر نشدن ویزای ورزشکاران ایرانی

مهلا مومن زاده نقره‌ای شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha