اردوی آماده سازی ماشین سازی در جزیره کیش

اردوی آماده سازی ماشین سازی در جزیره کیش

به گزارش سراج24، تیم فوتبال ماشین سازی تبریز که بعد از اتمام رقابت هایش در نیم فصل اول لیگ برتر فوتبال، پنج روز زودتر به استقبال تعطیلات رفته بود، حالا چند روزی هست که تمریناتش را  با چند غایب زیر نظر رضا مهاجری سرمربی کار بلد خودش آغاز کرده است. ماشین سازان سومین تیمی هستند که بعد از شاگردان دایی در تیم سایپا و نکونام در تیم نساجی مازندران کارشان را برای حضوری پر قدرت در نیم فصل دوم لیگ آغاز کرده اند.

سبز پوشانی تبریزی قرار است تا روز جمعه در تبریز به تمریناتشان ادامه دهند و روز شنبه برای بر پایی اردویی 10 روزه راهی جزیره کیش شوند. آنها برای ادامه کار نیاز به تقویت تیم شان دارند. نیمکت نه چندان مطمئن تیم ماشین سازی مهاجری را مجبور کرد تا برای نیم فصل پیش رو به فکر چاره اندیشی بیفتد، حتی این سرمربی با  چند بازیکن مشهدی هم برای  تقویت تمیش صحبت کرده است. اما تمام این موضوعات ،چاره اش در دستان نصیرزاده وپول های زنوزی است که  با خرید چند مهره احتمالا حل می شود.

در این میان در فاصله این تعطیلات چند روزه صحبت های زیادی مبنی بر جابه جایی چند بازیکن همشهری یعنی تاکتورسازی و ماشین سازی به گوش می رسید که بعد از گذشت نزدیک به 10 روز هیچ خبری از این جا به جایی ها نشد، تا نصیرزاده مدیرعامل ماشین سازان به کلی این موضوع را منتفی اعلام کند تا کور سوی امید مهاجری برای حداقلی های تیمش هم نا امید شود.زمزمه های جدایی اما در این مدت در تیم سبز پوش خطه آذربایجان برای چندی روزی داغ داغ بود، اول پیشنهادات دو سه  تیم به کنعانی زادگان دفاع میانی این تیم و صحبت از معاوضه این بازیکن با تیم تراکتور سازی مطرح شد و بعد هم صحبت هایی مبنی بر جدایی دخسوس دروازه بان این تیم باعث شد تا حواشی پیرامون این تیم به اوج خودش برسد.

شاگردان مهاجری در تیم ماشین سازی که در نیم فصل اول رقابت ها هری فورستر مهاجم انگلیسی خودشان را به دلایلی نامعلوم از دست داده اند، دیگر دوست ندارند تا بازیکنانی کلیدی دیگری را هم ازدست بدهند، اما چرا در این وضعیت که تیم ها رقابت نقل وانتقالاتی خودشان را شروع کرده اند و با توجه به وضعیت نیمکت ماشین سازان و درخواست مهاجری برای جذب بازیکن در اکثر خطوط، هنوز دست به کار نشده اند سوالی است که جوابش در افکار صاحب نظران باشگاه ماشین سازی پنهان مانده است. چیزی که مشخص است تیم فوتبال ماشین سازی در اولین دیدارش در دور برگشت رقابت های لیگ برتر فوتبال باید از اواسط بهمن ماه رو در روی استقلال خوزستان قرار بگیرد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

داداش ضیایی: برنامه ریزی‌های لیگ برتر بستگی به شانس تیم‌ها دارد

لیگ برتر فوتبال/ استقلال ۱ - ماشین سازی ۰+ تصاویر

خلاصه بازی استقلال و ماشین سازی+فیلم

0 نظر

ارسال نظر

capcha