آیت‌الله علوی گرگانی:

نباید از صبر مردم در حوزه اقتصادی سوءاستفاده شود

 نباید از صبر مردم  در حوزه اقتصادی سوءاستفاده شود

به گزارش سراج24، آیت‌الله سید محمدعلی علوی گرگانی شامگاه امروز(سه‌شنبه) در دیدار پرویز فتاح، رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) که در دفتر این مرجع تقلید برگزار شد، با بیان این‌که کمیته امداد امام(ره) صرفا یک اسم نیست بلکه کارکردش ملت‌داری است، گفت: رسالت کمیته امداد، عمل بر مبنای سیره معصومین(ع) است زیرا هرگاه مردم و مسئولین از سیره معصومین(ع) فاصله بگیرند، جامعه گرفتار مشکلات زیادی خواهد شد.

وی با اشاره به این‌که مسئولان باید به شرایط مردم توجه داشته باشند، اظهار کرد: باید به داد مردم رسید و به مشکلات آنان رسیدگی کرد؛ اگر برخی مسئولان در کشور دلسوز مردم بودند این گرانی در کشور رخ نمی‌داد.

وی در ادامه با تاکید بر این نکته که اگر در کشور با وجود این همه مشکل اتفاقی نیفتاده است، به دلیل ایمان مردم است، تاکید کرد: ملت ما به علت ایمانی که دارند بسیار نجیب هستند و اگر ایمان نباشد، چنان‌که هم‌اکنون در فرانسه شاهد آن هستیم، معلوم نیست با وجود این مشکلات در آینده چه بشود.

این مرجع تقلید با بیان این‌که مسئولان باید با عملکرد درست، محبت خود را به جامعه نشان دهند، گفت: در این صورت است که مردم احساس می‌کنند مورد توجه قرار دارند و مسئولان برای رفع مشکلات آن‌ها تلاش می‌کنند.

 وی افزود: زمانی که مسئول مجموعه‌ای متعهد باشد، نیروهای زیرمجموعه او نیز نسبت به انجام رسالت‌های خود متعهد خواهند بود.

آیت‌الله علوی گرگانی با تاکید بر این‌که مسئولان ممکن است نتوانند برخی از مشکلات را کنترل کنند اما باید در حد توان‌شان تلاش خود را به‌کار گیرند، خاطرنشان کرد: در حوزه اقتصادی نباید از صبر مردم سوءاستفاده شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

اقتصاد مقاومتی

انتقال پیام دوستی مردم هند در قالب فعالیت جهادی +عکس

ضرورت مشارکت هر چه بیشتر بخش خصوصی در صحنه اقتصادی کشور

0 نظر

ارسال نظر

capcha