مردم در سال ۲۰۱۸ چه کلماتی را بیشتر در گوگل سرچ کرده‌اند؟+عکس

مردم در سال ۲۰۱۸ چه کلماتی را بیشتر در گوگل سرچ کرده‌اند؟+عکس

به گزارش سراج24،  به نقل از بوستون گلوب، در حالیکه کمتر از دو هفته به آغاز سال 2019 میلادی باقی مانده است، موتور جستجوی گوگل در اقدامی جالب بیشترین واژه‌هایی که در سال 2018 جستجو شده‌اند را منتشر کرده است. مردم بیش از چندین هزار میلیارد واژه را در حوزه‌های مختلف از جمله اخبار، موسیقی، فیلم، ورزش و غیره در سال 2018 در گوگل جستجو کرده‌اند. واژه های جام جهانی، آویچی، مک میلر، استن لی و پلنگ سیاه به ترتیب بیش از هر واژه دیگری در گوگل جستجو شده‌اند.

در کل واژه «جام جهانی» بیش از همه در گوگل جستجو شده است. در رتبه دوم این فهرست «آویچی» موسیقی‌دان مشهور سوئدی قرار گرفته است. وی در 20 آوریل 2018 در مسقط عمان درگذشت. او در زمان مرگ فقط 28 سال داشت. «مک میلر» موسیقی‌دان اهل آمریکا هم سومین نامی است که در سال 2018 بیشترین جستجو را داشته است. وی در سپتامبر 2018 به دلیل مصرف بیش از حد مواد مخدر درگذشت.

«استن لی» خالق شخصیت‌های قهرمانی و شگفت‌انگیز هم چهارمین واژه‌ای است که بیش از همه جستجو شده است. وی در نوامبر 2018 در 95 سالگی درگذشت. فیلم «پلنگ سیاه» که در ژانویه 2018 به روی پرده رفت هم در رتبه پنجم جستجوهای گوگل جای گرفت.

استن لی
بیشترین واژه‌هایی که در سال ۲۰۱۸ در گوگل جستجو شده اند+ تصاویر

در حوزه اخبار، بیشترین واژه‌هایی که در گوگل جستجو شده‌اند به ترتیب به شرح زیر است: جام جهانی، توفان فلورنس، نتایج لاتاری مگا میلیونز آمریکا، ازدواج سلطنتی و نتایج انتخابات.

از میان شخصیت‌های مهم «مگان مارکل» همسر آمریکایی شاهزاده هری، نوه ملکه انگلیس نامی است که بیش از همه در گوگل جستجو شده است. از بین ورزشکاران «تریستن تامپسن»، بازیکن بسکتبال اهل کانادا رتبه نخست جستجوهای گوگل را بدست آورد و از میان فهرست درگذشتگان، «آویچی» در جایگاه نخست قرار گرفت.

مگان مارکل
بیشترین واژه‌هایی که در سال ۲۰۱۸ در گوگل جستجو شده اند+ تصاویر

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

گوگل مپس با هشدارهایی در زمان خطر به کاربران باعث کاهش تلفات در حوادث می‌شود+تصویر

گوگل ابعاد رقابت خود با Waze را گسترش داد+تصویر

تغییر موضع ناگهانی گوگل‌پلی و حذف اجباری هاتگرام و طلاگرام

0 نظر

ارسال نظر

capcha