نباید تحت تاثیر فضاسازی، موانع فعالان اقتصادی را برطرف نکنیم

نباید تحت تاثیر فضاسازی، موانع فعالان اقتصادی را برطرف نکنیم

به گزارش سراج24، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در نامه ای خطاب به وزرای اقتصاد و صنعت، معدن و تجارت درباره خودروهای وارداتی معطل مانده در گمرک که برخی از آنها ارز دولتی دریافت کرده‌اند، نوشت : نباید برای کسانی که در چارچوب قوانین و مقررات عمل کرده‌اند مشکل ایجاد شود.

در این نامه معاون اول رئیس جمهور در رابطه با تعیین تکلیف موضوع استمرار خسارت ناشی از دپوی خودروهای مربوط به برندهای مختلف در گمرکات کشور ؛ در پارافی به تسهیل موانع فعالان اقتصادی تاکید کرده و متذکر شده است نباید برای کسانی که در چارچوب قوانین و مقررات عمل کرده‌اند مشکل ایجاد شود.

بر این اساس کاظم چهره‌گشا رئیس دفتر معاون اول رئیس‌جمهور در نامه‌ای به وزیر امور اقتصادی و دارایی و وزیر صنعت،‌معدن و تجارت آورده است: نامه شماره 112760 مورخ 27 آبان 97 مشاور محترم معاون اول رئیس جمهور و ضمیمه آن همراه با سابقه مربوطه (تصاویر پیوست) درخصوص «تعیین تکلیف موضوع استمرار خسارت ناشی از دپوی خودروهای مربوط به برندهای مختلف در گمرکات کشور» به استحضار جناب آقای جهانگیری معاون اول محترم رئیس‌جمهور رسید، پی‌نوشت فرمودند:

جنابان آقایان دژپسند و رحمانی

نباید تحت تاثیر فضاسازی، موانع فعالان اقتصادی را برطرف نکنیم. اگر کسی تخلف کرده دستگاه قضایی برخورد می‌کند و نباید برای کسانی که در چارچوب قوانین و مقررات عمل کرده‌اند مشکل ایجاد شود.

تذکر جهانگیری درباره خودروهای وارداتی معطل مانده در گمرک

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

حذف دلارجهانگیری نباید به پای نظام نوشته شود

تعیین میزان مالیات املاک در سال ۹۸

مدت زمان رسوب کالا در بنادر بالاست

0 نظر

ارسال نظر

capcha