آرش و مسیح به چالش مسابقه تلویزیونی «هفت در سه» دعوت شدند

آرش و مسیح  به چالش مسابقه تلویزیونی «هفت در سه» دعوت شدند

به گزارش سراج24، آرش و مسیح عدل‌پرور دو خواننده پرانرژی موسیقی پاپ از طرف سازندگان مسابقه تلویزیونی هفت در سه به چالش فیزیکی و ذهنی این مسابقه دعوت شدند تا با حضورشان به طرفداران خود نشان بدهند که هنرمندان سالم زندگی می‌کنند و همیشه آمادگی بدنی دارند.

به گفته غلامحسین بای کارگردان و تهیه‌کننده این مسابقه تلویزیونی، داشتن جسم سالم از جمله رموز یک زندگی موفق است و هفت در سه با دعوت از چهره‌های مطرح و جوان کشور، در صدد نوعی فرهنگ‌سازی است تا با تاکید بر اهمیت ورزش و آمادگی جسمانی، جوانان را به انتخاب الگو‌هایی مناسب دعوت کند.

کارگردان این مسابقه عنوان کرد: درصدد هستیم تا از شخصیت‌های جوان و مطرح سیاسی هم برای حضور در این چالش ورزشی دعوت کنیم. وظیفه ما در رسانه، فرهنگ‌سازی است.

گفتنی است؛ مسابقه تلویزیونی هفت در سه، تنها مسابقه بزرگ و مهیج اکستریم تلویزیونی است که آیتم‌های آن استاندارد بین‌المللی دارند. این مسابقه کاری از گروه اجتماعی شبکه سه سیما و به تهیه‌کنندگی و کارگردانی غلامحسین بای است و اجرای آن را دانیال عبادی، بازیگر تلویزیون و سینما بر عهده دارد. این مسابقه‌ یکشنبه و سه‌شنبه هر هفته ساعت ۲۲ و ۲۰ دقیقه از شبکه سه پخش می‌شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

«آواز آزادگی» اجرا می شود

میزهای گفتگوی تخصصی هنر و رسانه

تکرار توهین سینمای آمریکا به حضرت عیسی (ع)

0 نظر

ارسال نظر

capcha