اشرار در حمله تروریستی به چابهار ناکام ماندند

اشرار در حمله تروریستی به چابهار ناکام ماندند

به گزارش سراج24، آیت الله عباسعلی سلیمانی گفت: اشرار در تمام دوران سعی در انجام شرارت داشته اند، اما با چشم نافذ فرزندان نظام، نیرو‌های امنیتی، اطلاعاتی و نیرو‌های غیرتمند انقلاب اسلامی هیچ‌گاه در انجام خواسته خود موفق نبوده اند.

نماینده، ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: امروز که این حادثه در چابهار رخ داد اگر بیداری فرزندان نظام نبود با توجه به تخمینی که از مواد تخریبی موجود زده شده عمق تخریب قطعا بسیار زیاد می‌بود، اما به کمک رشادت‌های نیرو‌های امنیتی و انتظامی و پاسداری این عزیزان اجازه ورود به عامل خرابکاری به مقر انتظامی داده نشد به همین دلیل درصد انفجار پایین بود.

وی با بیان اینکه اشرار در صدد انجام یک حادثه سنگین تلخ و گرفتن ده‌ها قربانی از جمهوری اسلامی بوده‌اند ، گفت: با مهار این عامل تروریستی جلوی درب مقر انتظامی از سوی مجموعه انتظامی درصد تلفات ما بسیار پایین بود.

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان تصریح کرد: این حادثه چابهار خبر فوق العاده‌ای نبوده، چون دشمن همواره در حال انجام اقدامات خرابکارانه است بی شک این اقدام برای ما بسیار دردناک است که خوشبختانه می‌توانیم بگوییم در برابر آن مقدار مواد منفجره و آن سو قصد سنگین با هوشیاری فرزندان نظام نتوانستند از جمهوری اسلامی تلفات زیادی بگیرند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

تشییع شهدای جنایت تروریستی زاهدان در اصفهان

انتقامی سخت از «جیش‌الظلم » گرفته خواهد شد

پاکستان حامی تروریست‌های جنایت زاهدان است

0 نظر

ارسال نظر

capcha