عبدالکاظم طالقانی:

استقلال خوزستان شرایط خوبی ندارد

 استقلال خوزستان شرایط خوبی ندارد

به گزارش سراج24، عبدالکاظم طالقانی، رئیس هیئت فوتبال استان خوزستان، درباره وضعیت استقلال خوزستان در لیگ برتر بیان کرد: باشگاه استقلال خوزستان مسئول دارد و از مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره می‌توانید در مورد شرایط تیم سوال کنید. استقلال خوزستان شرایط خوبی ندارد و در تهیه مخارج اولیه شان ماندند و شرایط خوبی را در این تیم نمی‌بینم.

او افزود: استقلال خوزستان باید نیاز‌هایی که مربیان دارد را برطرف کند و در ابتدا، طلب برخی از بازیکنان خارجی که برای این تیم مشکل ساز شدند را پرداخت کند تا در ادامه، دیگر مشکلات گریبانگیر آن‌ها نشود. بحث دیگر، جذب بازیکنان مورد نظر و تقویت تیم در فصل نقل و انتقالات است و مسئولان این تیم باید بازیکنانی را جذب کنند تا شرایط شان بهتر از قبل شود.

طالقانی ادامه داد: البته پنجره نقل و انتقالات استقلال خوزستان بسته شده و از جذب بازیکن محروم هستند و احساس می‌کنم شرایط این تیم با توجه به اینکه نمی‌توانند بازیکنی را جذب کنند، همین خواهد بود. مسئولان استقلال خوزستان باید شرایط این تیم را بررسی و حواشی را کاهش دهند تا این تیم که نماینده خوزستان در لیگ برتر محسوب می‌شود، بتواند در ادامه لیگ نتایج خوبی بگیرد.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال درباره شرایط تیم ملی گفت: تیم ملی اردو‌ها و بازی‌های تدارکاتی را برگزار می‌کند و در صدد است تا با شرایط خوب در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ حضور یابد و بتواند به چیزی که دلخواه اش است، برسد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

نگاهی به حضور تیم ملی در رقابت های مختلف + فیلم

برابری بازیکن قطری و علی دایی در تعداد گل‌های یک دوره جام ملت‌های فوتبال آسیا

عادلی راهی ترکیه شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha