حدادی‌فر از دنیای فوتبال خداحافظی می‌کند

حدادی‌فر از دنیای فوتبال خداحافظی می‌کند

به گزارش سراج24، قاسم حدادی فر، هافبک ۳۵ ساله باشگاه ذوب آهن اصفهان که سابقه بازی در تیم‌های تراکتورسازی تبریز و صنعت نفت آبادان را دارد، در لیگ هجدهم تاکنون موفق نشده بازی‌های زیادی انجام دهد و همچنین مصدومیت‌های پی در پی سبب شده تا در اندیشه خداحافظی از فوتبال باشد.

حدادی فر که از نیمکت نشینی مقابل پرسپولیس ناراحت بود، در جمع خبرنگاران بیان کرد که نظر سرمربی تیم بود که روی نیمکت باشم و این موضوع را باید از منصوریان بپرسید. او در ادامه بیان کرد که هر چه به جلو می‌روم، بیشتر به خداحافظی فکر می‌کنم و شاید این فصل این اتفاق رخ بدهد.

حدادی فر فوتبال خود را از سال ۱۳۸۲ در ذوب آهن آغاز کرد و پس از اینکه ۲ سال در تیم اصفهانی بازی کرد، به طور قرضی راهی صنعت نفت آبادان شد و پس از یکسال حضور در این تیم، بازهم به جمع سبزپوشان بازگشت تا اینکه ۶ سال قبل برای گذراندن دوران خدمت مقدس سربازی به عضویت تراکتورسازی درآمد و پس از پایان خدمت، دوباره موتور و قلب ذوب آهن شد و کماکان در این تیم بازی می‌کند.

قاسم فوتبال ایران، بین سال‌های ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۴ در تیم ملی کشورمان عضویت داشت و نخستین بازی خود را در دیدار دوستانه با ارمنستان انجام داد که با پیروزی ۳ بر یک کشورمان به پایان رسید. او در فهرست پایانی تیم ملی برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل هم انتخاب شد، اما بازی نکرد تا با ۱۶ بازی از تیم ملی کنار برود.

از افتخارات حدادی فر در فوتبال ایران می‌توان به نایب قهرمانی آسیا در سال ۲۰۱۰ - ۴ نایب قهرمانی همراه با تیم‌های ذوب آهن و تراکتورسازی در لیگ برتر - بهترین فوتبالیست سال ایران در سال ۹۳ - ۹۴ - کسب ۴ قهرمانی در جام حذفی و یک سوپرجام در فوتبال ایران و ... اشاره کرد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مصدومیت ملی پوش والیبال ایران

خداحافظی مظاهری از ذوب آهن واکنش این باشگاه را به همراه داشت

علی منصور در ذوب آهن می ماند

0 نظر

ارسال نظر

capcha