سید جلال حسینی:

یک گل زدیم، اما ۲-۳ موقعیت گلزنی خوب را از دست دادیم

یک گل زدیم، اما ۲-۳ موقعیت گلزنی خوب را از دست دادیم

به گزارش سراج24، سید جلال حسینی کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس پس از پیروزی مقابل تیم ذوب آهن اظهار کرد: ما یک گل زدیم، اما ۲-۳ موقعیت گلزنی خوب را از دست دادیم و خدا را شکر که توانستیم سه امتیاز خوب به دست بیاوریم.

او در ادامه گفت: فوتبال برد و باخت دارد و ما منتظر همه اتفاقات هستیم و این طور نیست که همه بازی‌ها را با پیروزی پشت سر بگذاریم. در نیم فصل ۱۹ بازی انجام داده ایم آن هم با بازیکنان خسته، امیدوارم در ۲ بازی پیش رو هم موفق باشیم.

کاپیتان پرسپولیس در خصوص مراسمی که برای او تدارک دیده بودند تصریح کرد: از همه تشکر می‌کنم، تیم ملی که بودم برای همین مردم بازی می‌کردم و در این چند روز برای من سنگ تمام گذاشته اند و امروز هم هواداران مرا شرمنده خودشان کردند.

در رابطه با قهرمانی فعلا زود است بخواهیم حرفی بزنیم تیم‌هایی مثل پدیده عالی بازی می‌کنند همچنین سپاهان با امیر قلعه نویی همیشه جز مدعیان بوده است همچنین تیم های ذوب آهن و استقلال هم شانس‌های خوبی دارند و همه تیم‌های مدعی کار سختی را در پیش دارند.

حسینی در خصوص مشکلات مالی این تیم افزود: گرشاسبی در خصوص مسائل مالی خیلی تلاش می‌کند امیدوارم فشار‌ها به اسپانسر بیشتر شود. پرسپولیس و استقلال شرایط سختی دارند و امیدوارم مشکلات هر چه زود‌تر بر طرف شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

گل محمدی: اگر فغانی اشتباه کند از روی غرض نیست

کمیته استیناف فدراسیون فوتبال پرونده ترابی و تراکتورسازی را بررسی نکرده است

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس مشخص شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha