دریافتی کمتر از 20 درصدی سرخ پوشان

دریافتی کمتر از 20 درصدی سرخ پوشان

به گزارش سراج24، روز دوشنبه ( 5 آذر 1397) بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس پس از دقایقی حضور در نوبت تمرینی صبح ، دست به اعتصاب زده و با اعلام برانکو ایووانکویچ به دلیل مشکلات مالی و پرداختی های کمی که باشگاه به حساب بازیکنان تیم ریخته است ، دیگر آن ها تمرین نخواهند کرد تا این موضوع میان کاپیتان تیم به عنوان نماینده و مدیرعامل باشگاه ، حمیدرضا گرشاسبی برطرف شود.

در حالی که قرار بود بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس تا نیم فصل نقل و انتقالات زمستانی لیگ برتر فوتبال کشورمان نزدیک به 50 درصد از میزان مبلغ قرارداد خود را دریافت کنند اما برخی از بازیکنان اظهار کرده اند که هنوز دریافتی یا به نوعی پول تو جیبی آن ها به 20 درصد نرسیده است.

گفته می شود میزان دریافتی بازیکنان در حال حاضر به صورت میانگین بین بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس 15 الی 20 درصد است که این رقم با توجه به میزان قرار داد بازیکنان نزدیک به 8 میلیارد تومان است.

درباره با همین موضوع شایان مصلح مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: گرشاسبی در حال تلاش است و ما قدر دان او هستیم اما پرداختی ها هنوز به وضعیت خوبی نرسیده، زیرا نزدیک نیم فصل هستیم و دریافتی خیلی ها هنوز به 20 درصد نرسیده است و پاداش های آسیایی هم نیامده است. انتظار داریم تا مشکلات برطرف شود. بازیکنان با تمام سختی ها تیم را به فینال آسیا رساندند و دوست داریم به حقمان برسیم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha