پرتاب مواد آتش‌زا تماشاگران ناراضی آ ئک آتن به سمت تماشاگران تیم مهمان+عکس

 پرتاب مواد آتش‌زا تماشاگران ناراضی آ ئک آتن به سمت تماشاگران تیم مهمان+عکس

به گزارش سراج24، در ادامه رقابتهای هفته پنجم لیگ قهرمانان اروپا، امشب از ساعت 20 و 30 دقیقه دو دیدار برگزار شد.

در گروه E تیم آژاکس هلند مهمان آئک آتن یونان بود که موفق شد با دو گل میزبان خود را شکست دهد. در دقیقه 68 سانتر بازیکنان آژاکس در محوطه جریمه آئک آتن به دست مارکو لیوایا هافبک تیم میزبان برخورد کرد و داور ضمن اعلام پنالتی ، به لیوایا کارت زرد دوم را داد و او را از زمین اخراج کرد. دوسان تادیچ ضربه پنالتی را گل کرد و بازی را یک بر صفر کرد.تادیچ در دقیقه 72 گل دوم را هم زد و کار را تمام کرد.

آژاکس با این پیروزی 11 امتیازی شد و موقتا و تا پیش از دیدار بایرن مونیخ مقابل بنفیکا به صدر جدول گروه رفت و صعودش قطعی شد. آئک آتن نیز همچنان بدون امتیاز در قعر جدول قرار دارد و شانس سوم شدن و رسیدن به لیگ اروپا را هم از دست داد.

تماشاگران ناراضی آ ئک آتن با پرتاب مواد آتش‌زا و سنگ به سمت تماشاگران تیم مهمان، صحنه‌های غیر قابل قبول و زشتی از ایجاد کردند.

جشن صعود آژاکس در یونان/ویکتوریاپلژن نبرد سوم شدن را از زسکا برد

در دیگر مسابقه، در گروه G تیم زسکامسکو در خانه دو بر یک مغلوب ویکتوریاپلژن شد. نیکولا ولاسیچ ابتدا از روی نقطه پنالتی در دقیقه 10 زسکا را پیش انداخت اما پروششکا (56) هیدا (81) دو گل برای مهمان زدند تا سه امتیاز ارزشمند این دیدار را به دست بیاورند. ضمن آنکه ویکتوریا یک پنالتی در دقیقه 44 از دست داد.

با این نتیجه ویکتوریا پلژن نیز مانند زسکامسکو چهار امتیاز شد اما به دلیل پیروزی در بازی رودرو بالاتر از این تیم در رتبه سوم گروه قرار گرفت و شانس سوم شدنشان و صعود به لیگ اروپا را افزایش دادند. رم و رئال صدرنشینان این گروه هستند که از ساعت 23 و 30 دقیقه به مصاف هم رفته اند.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

اظهارات ناظی در خصوص حضور هواداران مرد در دیدار لیگ برتر بانوان

قانون ۹۰ به ۱۰ در فوتبال ایران

پرسپولیس در جمع ۵۰ تیم محبوب جهان قرار گرفت

0 نظر

ارسال نظر

capcha