شجاع خلیل‌زاده: محو بازی بودم هیچ پرچمی روی سکوها ندیدم

شجاع خلیل‌زاده: محو بازی بودم هیچ پرچمی روی سکوها ندیدم

به گزارش سراج24، شجاع خلیل‌زاده مدافع تیم فوتبال پرسپولیس بعد از بازی با تراکتورسازی گفت: امیدوارم تراکتورسازی در ادامه با تماشاگرانش نتایح خوبی بگیرد. ما هم خیلی خوب بازی کردیم و هم خیلی موقعیت‌ داشتیم اما به گل تبدیل نشد تا امتیازات میان دو تیم تقسیم شود.

او در مورد بیانیه قبل از بازی که توسط حسینی و شجاعی منتشر شد گفت: من حاشیه زیادی ندیدم و هم هواداران ما و هم هواداران تراکتورسازی فقط تیم خود را تشویق کردند. با توجه به اینکه محو بازی بودم هیچ پرچمی روی سکوها ندیدم و به نظرم هم اتفاق خاصی رخ نداد. هیچ فحاشی هم در استادیوم نبود و هر دو طرف تیم خود را تشویق کردند.

خلیل‌زاده درباره صحنه درگیری‌اش با شجاعی گفت:  هیچ درگیری من با کاپیتان تراکتورسازی نداشتم. شجاعی کاپیتان تیم ملی است و احترامش بر من واجب است. حالا یک بحثی در بازی به وجود آمد. مسابقه خیلی خوب بود و تماشاگران لذت بردند اما اگر شرایط جوی اینطوری نبود بازی بهتر می‌شد. ما هیچ حاشیه‌ای ندیدیم و در بازی بعدی به دنبال این هستیم تا مقابل ماشین سازی برنده شویم.

مدافع پرسپولیس در مورد برنامه فشرده پرسپولیس تا پایان تیم فصل گفت: خیلی سخت است و همین الان هم دوباره مصدوم دادیم. فکر کنم با این روند تا پایان نیم فصل اول ممکن است با هشت بازیکن به زمین برویم.

خلیل زاده در مورد گل آفساید تراکتور هم گفت: با توجه به اینکه من صحنه را دیدم حاج صفی نزدیک به یک یا دو متر در آفساید بود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha