نقد و بررسی «بزم رزم» در خانه مهر رضا برگزار می‌شود

نقد و بررسی «بزم رزم» در خانه مهر رضا برگزار می‌شود

به گزارش سراج24، فیلم مستند «بزم رزم» با حضور سیدوحید حسینی کارگردان این مستند و مهدی یزدانی خرم منتقد و نویسنده سه‌شنبه ۶ آذرماه در برنامه «عصرانه مستند»  به نمایش درمی آید. 

«بزم رزم» سرگذشتِ پر فراز و نشیبِ موسیقیِ ما در سال‌های جنگ است. روایتِ هم‌زمانِ ۲ داستان؛ داستانِ جوانانی که برای حفظِ میهن از جان گذشتند و داستانِ اهلِ موسیقی که از یک سو به زبان و ابزار خود در راه وطن وارد میدان شدند و از سویی دیگر برای حفظِ موسیقیِ ایرانی کوشیدند و پیروزِ هر ۲ میدان ایران و موسیقیِ ایران است.

مستند «بزم رزم» به تهیه‌کنندگی سید وحید حسینی و مهدی همایونفر ساخته شده است.

سیمرغ بلورین بهترین پژوهش فیلم مستند از سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر و دیپلم افتخار و تندیس بهترین پژوهش از دهمین جشنواره بین المللی سینما حقیقت، دیپلم افتخار از جمله جوایز این مستند پژوهش محور است.

در مستند «بزم رزم» با حدود ۲۰ چهره موسیقی همچون حسین علیزاده، مجید درخشانی، بیژن کامکار، کامبیز روشن روان، حسام الدین سراج، علی اکبر شکارچی و ... گفتگو شده است.

مهدی یزدانی خرم نویسنده و روزنامه نگار است که با حضور در این مراسم به نقد و تحلیل مستند «بزم رزم» می‌پردازد و به پرسش‌های مخاطبان پاسخ می دهد.

مراسم نقد و بررسی و نمایش فیلم مستند «بزم رزم» سه‌شنبه ۶ آذرماه ساعت ۱۷:۳۰ در خانه مهر رضا برگزار می‌شود و ورود برای عموم رایگان و آزاد است.

پیش از این مستند‌های «آوانتاژ» ساخته محمد کارت، «متهمین دایره بیستم» ساخته حسام اسلامی و «زنانی با گوشواره‌های باروتی» ساخته رضا فرهمند در برنامه «عصرانه مستند» به نمایش درآمده اند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

چرا انسان از گوش دادن به موسیقی لذت میبرد؟

سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر به کار خود پایان داد

نظر هنرمندان درباره لباس‌های جنجالی‌شان در جشنواره فجر+تصاویر

0 نظر

ارسال نظر

capcha