در تمرین امروز پرسپولیس چه گذشت؟

در تمرین امروز پرسپولیس چه گذشت؟

به گزارش سراج24، به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان در ادامه تمرینات خود، امروز هم به زمین چمن پژوهشگاه نفت رفتند. این تمرین نسبت به روزهای قبل حرارت و هیجان بیشتری داشت که به حضور برانکوایوانکوویچ و همکاران کروات وی مربوط می‌شد.

باقری که در دو روز قبل تیم را تمرین می‌داد، امروز با لباس شخصی کنار زمین حضور داشت. بوژیدار رادوشوویچ و گادوین منشا هم به تمرین اضافه شدند ولی بشار رسن با توجه به عضویت در تیم ملی عراق و قرار داشتن در روزهای فیفا که بازی‌های باشگاهی نباید در جریان آن انجام شود، حضور نداشت.

سعید حسین‌پور هم امروز از سوی زلاتکو کرانچار آزاد شد تا به پرسپولیس ملحق شود و در تمرین حاضر بود. مصطفی قنبرپور مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در تمرین امروز سرخپوشان حضور نداشت. اواخر تمرین امروز بود که حمیدرضا گرشاسبی همراه با پندار خمارلو و حسین خبیری در محل تمرین حضور پیدا کرد و صحبتی هم با سرمربی داشت.

تمرین سرخپوشان با گرم کردن زیر نظر استیلینوویچ آغاز شد. پس از آن، اجرای پرس و ضد پرس در نیمی از زمین دنبال شد. در ادامه، تمرینات بدنی و فیزیکی در برنامه قرار گرفت و بعد از آن برانکو بازیکنان را به فوتبال در نیمی از زمین وا داشت. ضربات ایستگاهی و شروع مجدد از دیگر بخش‌های تمرین امروز یکشنبه پرسپولیس بود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

گل محمدی: اگر فغانی اشتباه کند از روی غرض نیست

کمیته استیناف فدراسیون فوتبال پرونده ترابی و تراکتورسازی را بررسی نکرده است

کرانچار راهی کیش می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha