حمید درخشان:

قدرت کی‌روش از فدراسیون فوتبال بالاتر است

قدرت کی‌روش از فدراسیون فوتبال بالاتر است

حمید درخشان در خصوص دیدار ایران مقابل ترینیداد و توباگو اظهار داشت: متاسفانه این بازی هیچ فایده‌ای برای ما نداشت و مثل همه بازی‌های تدارکاتی دیگری که تا امروز داشتیم با دعوت از یک تیم ضعیف فقط آمار بردهایمان را بالا بردیم تا در رنکینگ به سودمان شود. این بازی هیچ بار فنی نداشت و فقط یک پولی بود که دور ریختیم و مثل همیشه حریفی را دعوت کردیم که آمد از ما فوتبال یاد گرفت و رفت.

وی در مورد حواشی بعد از بازی هم گفت: متاسفانه فدراسیون به قدری به کی‌روش و دستیارانش اختیار داده است که دیگر از کنترل خارج شده‌اند و هر رفتاری دلشان می‌خواهد انجام می‌دهند. روزی که به پیشکسوت فوتبال ایران توهین شد اگر برخورد مناسب را انجام می‌دادند یک فرد درجه 4 در کادرفنی نمی‌آمد با یک خبرنگار آنطور برخورد کند.

پیشکسوت فوتبال کشورمان در ادامه عنوان کرد: این اتفاق در هر کشور دیگری می‌افتاد خیلی سریع او را می‌خواستند و با او حساب و کتاب انجام می‌دادند و دیپورتش می‌کردند تا به کشور خودش برگردد ولی متاسفانه در کشور ما برخوردی انجام نمی‌شود چون این آقا به قدری قدرت گرفته است که دیگر فدراسیون هم نمی‌تواند از او مطالبه‌ای داشته باشد.

درخشان در مورد اینکه در چنین جریانی برخی‌ها قصد دارند بحث استقلال و پرسپولیس را وسط بکشند گفت: اینجا بحث ملی است و اینکه یک خارجی در کشور ما به هموطن ما آشکارا توهین می‌کند و من نمی‌دانم در این مورد بحث استقلال و پرسپولیس کجای کار است. هرکسی در هرجایی چنین برخوردی انجام دهد مشکل دارد و باید با او برخورد شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: تاج که حالا به هرشکل در فدراسیون ماندنی شده و برایش آرزوی موفقیت دارم ولی نباید اجازه دهد یک فرد خارجی که هیچ بار فنی هم برای فوتبال ما نداشته اینطور وقیحانه توهین کند و هر کاری دلش می‌خواهد انجام دهد. امیدوارم یک بار هم که شده برخورد جدی ببینیم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

تعطیلی برنامه فوتبال ۱۲۰ فردوسی پور

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

مدافع تیم ملی ایران پس از ۱۱ سال خداحافظی کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha