بهمن عسگری موفق به کسب مدال طلا شد

بهمن عسگری موفق به کسب مدال طلا شد

بیست و چهارمین دوره رقابت‌های کاراته قهرمانی جهان در اسپانیا با حضور ۱۱۱۷ کاراته کا از ۱۴۰ کشور از روز سه شنبه ۱۵ آبان ماه آغاز شد و نمایندگان کشورمان با حریفان خود به رقابت پرداختند.

بهمن عسگری نماینده وزن منهای 75 کیلوگرم کشورمان در مرحله فینال رقابت های جهانی مادرید به مصاف لوئیجی بوسا از ایتالیا رفت و با نشکست حریف سنتی خود موفق به کسب مدال طلا شد.

کاراته کای کشورمان در دور نخست مبارزه خود برابر حریفی از سوئد 3 بر یک به پیروزی رسید.او در مبارزه دوم خود با نتیجه 8 بر صفر برابر "فالی لی " از چین به پیروزی رسید. در دور سوم مسابقات عسگری 2 بر صفر نماینده قزاقستان را از پیش رو برداشت.

او در دور چهارم 3 بر یک حریفی از سنگال را از پیش رو برداشت.عسگری در دیدار برابر حریفی از ژاپن با قانون هانتی پیروز شد. نماینده کشورمان در مرحله نیمه نهایی 2 بر صفر حریفی از روسیه را شکست داد و راهی فینال شد.

پیش از این و در مسابقات، ذبیح الله پورشیب در دیدار رده بندی توانست مدال برنز را بدست آورد و سجاد گنج زاده در فینال این رقابت ها موفق به کسب مدال نقره شد.

ابوالفضل شهرجردی و فاطمه صادقی در بخش کاتای انفرادی و همچنین کاتای تیمی با شکست برابر حریفان خود از دور مسابقات کنار رفتند. در بخش کومیته هامون درفشی پور و سارا بهمنیار به دیدار رده بندی راه یافتند. در بخش بانوان حمیده عباسعلی، پگاه زنگنه، رزیتا علیپور، فاطمه چالاکی با شکست برابر حریفان خود از گردونه رقابت‌ها کنار رفتند.

در بخش کومیته نیز مردان کشورمان راهی فینال شدند و بانوان برای کسب مدال برنز به مصاف حریفان خود می روند.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

طراوت خاکسار اولین مدال طلای لیگ جهانی کاراته به نام خود ثبت کرد

حمیده عباسعلی طلای لیگ جهانی ترکیه را کسب کرد

تمجید رسانه‌های معتبر دنیا از « لیونل مسی»

0 نظر

ارسال نظر

capcha