هافبک ایران در آستانه ثبت رکورد تاریخی

هافبک ایران در آستانه ثبت رکورد تاریخی

به گزارش سراج24، مسعود شجاعی بازیکن باتجربه تیم ملی فوتبال کشورمان که در لیست ۳۵ نفره تیم ملی برای اعزام به جام جهانی ۲۰۱۸ حضور دارد، در آستانه ثبت یک رکورد در فوتبال ایران قرار گرفته است. این بازیکن باتجربه با سابقه سال ها حضور در تیم ملی ایران، پیش از این در جام های جهانی ۲۰۰۶ آلمان و ۲۰۱۴ برزیل با تیم ملی ایران حضور پیدا کرد و جام جهانی روسیه می تواند سومین حضور او در این مسابقات مهم باشد که در این صورت وی از بسیاری از بازیکنان بزرگ ایران مثل دایی، نکونام، تیموریان و... که سابقه دو بار حضور در جام های جهانی را دارند پیشی می‌گیرد.

مسعود شجاعی برای اولین بار در جام جهانی ۲۰۰۶ حضور پیدا کرد. او در آن مسابقات تنها یکبار فرصت حضور در میدان پیدا کرد که آن هم به دیدار تیم های ملی ایران و آنگولا باز می‌گردد که بعنوان بازیکن جانشین وارد زمین شد تا دقایقی فرصت بازی در جام جهانی پیدا کند.

شجاعی در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل یکی از بازیکنان اصلی تیم ملی ایران بود و در هر ۳ بازی ایران در آن مسابقات حضور داشت. وی که یکی از باسابقه ترین بازیکنان ایران در لیگ های اروپایی می باشد، با دو بار حضور در جام های جهانی و ۴ بازی در این مسابقات باتجربه ترین ملی پوش کشورمان در روسیه محسوب می شود که به احتمال زیاد کاپیتان نخست تیم ملی ایران هم خواهد بود.
منبع: مهر
 

اخبار مرتبط

چه کسی خبر داده «اروه رنار» قرار است سرمربی ایران شود؟

استیلی: بازیکنان و اعضای کادرفنی تیم ملی امید تاکنون پولی نگرفته اند

کرمی: پیش زمینه قهرمانی اخلاق حرفه‌ای است

0 نظر

ارسال نظر

capcha