ترابیان: خبری از پاداش‌ها ندارم!

ترابیان: خبری از پاداش‌ها ندارم!

به گزارش سراج24، عباس ترابیان درباره قهرمانی تیم ملی فوتسال بانوان ایران در مسابقات قهرمانی آسیا اظهار داشت: خوشبختانه همه چیزهایی که پیش‌بینی کرده بودیم محقق شد. تصور ما هم همین بود که با تدارکات خوبی که در نظر گرفته شده و کادرفنی بسیار خوبی که داریم، مقتدرانه قهرمان آسیا شویم، نه با شانس و غیره.

وی ادامه داد: بازی‌های دوستانه‌ای که تیم بانوان ما پیش از مسابقات انجام داد، اعتماد به نفس و باور را در بانوان فوتسالیست تقویت کرد و زمانی که تیم ما به مسابقات اعزام شد، دیگر هیچ تیمی جلودار آنها نبود. قرعه بسیار خوبی هم در این مسابقات به تیم ما خورد و نباید از این هم غافل شویم، اما از همه اینها مهم‌تر کادرفنی بسیار خوب ما بود که با اضافه شدن علی صانعی تکمیل شد. نباید از نقش صانعی به سادگی گذشت. یکی از کارهایی که این مربی در تیم‌های ملی انجام می‌دهد و برای تیم ملی آقایان هم بسیار مفید بوده، آنالیزی است که روی تیم‌های حریف انجام می‌دهد. صانعی قابلیت‌های خودش را به اثبات رسانده و ما باید برای او اهمیت ویژه‌ای قائل شویم.

رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی در ادامه با تمجید از نقش علی صانعی در تیم‌های ملی ایران تصریح کرد: او تمام بازی‌های حریفان ایران را آنالیز می‌کند و با حوصله نقاط ضعف و قوت حریف را خیلی زیبا مورد بررسی قرار می‌دهد. نکته مهم دیگر این است که خودش را با سرمربی تیم نیز تطبیق داده است. صانعی در تیم آقایان خدمات را خیلی مخلصانه در اختیار ناظم‌الشریعه قرار و در تیم بانوان هم همین‌کار را کنار شهرزاد مظفر انجام می‌دهد. نتیجه این کارها هم قهرمانی بلامنازع تیم‌های ایران در آسیا است که در مقایسه با قهرمانی گذشته تیم بانوان در آسیا بسیار قدرتمندانه‌تر و مقتدرانه‌تر بود.

« چه پاداشی برای تیم ملی بانوان در نظر گرفته شده است؟» ترابیان در پاسخ به این پرسش گفت: من خبری از پاداش‌ها ندارم و اصلاً در این مورد دخالتی ندارم.
منبع: تسنیم
 

اخبار مرتبط

اندونزی اولین تیم شگفتی مسابقات فوتسال زیر ۲۰ سال آسیا

مروتی و جامع قرارداد خود را تمدید کردند

محصص: از عملکرد دختران جوان راضی هستم

0 نظر

ارسال نظر

capcha