وزیر جنگ پیشین رژیم صهیونیستی:

باید جنگی در بین جنگ‌ها راه بیاندازیم

باید جنگی در بین جنگ‌ها راه بیاندازیم

به گزارش سراج24، «موشه یعلون» وزیر جنگ پیشین رژیم صهیونیستی گفت اگر تل‌آویو می‌خواهد در تنش‌های فعلی منطقه پیروز شود، باید «جنگی در بین جنگ‌ها» به راه بیاندازد.

یعلون طی سخنرانی در همایش امنیتی سالانه هرتزیلیا در تل‌آویو گفت: «به این می‌گویند جنگ بین جنگ‌ها. به این مفهوم که به دشمنان خود اجازه ندهی قوی‌تر شوند. ما همه چیز را علنی نمی‌کنیم اما هرکاری برای ممانعت از ارسال سلاح‌های ایرانی به غزه انجام می‌دهیم».


به نوشته روزنامه «جروزالم پست» وی با بیان اینکه مانع رسیدن سلاح از ایران به سوریه و لبنان خواهند شد، تاکید کرد: «وقتی که توانایی‌های آنان را تضعیف کردیم، آنگاه دور بعدی درگیری‌ها را به تعویق انداخته‌ایم».

یعلون با تاکید بر لزوم آماده بودن ارتش رژیم صهیونیستی برای جنگ احتمالی آینده، تهدید کرد اگر زمانی که سمت غزه یا کرانه باختری به آنها حمله شود، اقدامات جدی را انجام می‌دهند.

وی با بیان اینکه تهدید فوری و جدی که امروز رژیم صهیونیستی با آن رو به رو است، «ایران و فعالیت‌های ثبات‌زدا در خاورمیانه» است، افزود که بر همگان مشخص است که ما اقداماتی علیه اهداف ایرانی در سوریه انجام می‌دهیم.

وزیر جنگ پیشین رژیم صهیونیستی همچنین بر لزوم نزدیک شدن به کشورهای عربی تاکید کرده و گفت منافع مشترک علیه ایران بود که محور عربی سنّی را به رهبری عربستان سعودی، همراه با ما در یک قایق قرار داد.
منبع: فارس
 

اخبار مرتبط

تمجید صالح از نقش ایران در حمایت از عراق

فرانسه: در برجام می‌مانیم

آمریکا در آرزوی کاپیتولاسیون جدید!

0 نظر

ارسال نظر

capcha