حسینی: گرشاسبی نمی‌داند به کدام مشکل برسد

حسینی: گرشاسبی نمی‌داند به کدام مشکل برسد

به گزارش سراج24، سیدجلال حسینی درباره دیدار با الجزیره امارات در لیگ قهرمانان آسیا گفت: بازی بسیار سختی است. تیم های کشورهای عربی پیشرفت کرده اند. تیم های قطر، عربستانی و امارات به خاطر سرمایه گذاری خوب و گرفتن بازیکنان با کیفیت پیشرفت کرده اند. با این حال برای بازی سخت با الجزیره آماده هستیم. این دیدار برای دو تیم سخت است ولی مطمئمنا با حمایت هواداران می توانیم یک بازی خوب انجام بدهیم.

کاپیتان پرسپولیس تاکید کرد: قهرمانی در آسیا بسیار سخت است. کار AFC هم که شاهکار است چون بقیه مسابقات و تعیین قهرمان به سال آینده موکول می شود. تیم های عربستان، قطر و امارات هم سرمایه گذاری زیادی دارند و تا آن موقع دوباره تیمشان را متحول و قوی تر می کند.

حسینی یادآور شد: این در حالی است که پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس بسته است و کار سخت خواهد بود. مطمئن باشید تمام تلاشمان را می کنیم تا از این مرحله هم صعود کنیم ولی سال آینده روزهای سختی در انتظار تیم ما است.

وی با اشاره به مشکلات پیش آمده در ابتدای فصل، تاکید کرد: یکسری مشکلات را پیش آوردند. بسته شدن پنجره نقل و انتقالات هم شرایط را سخت کرد. از زمانی که آقای گرشاسبی آمده، تلاش کرده است و دارد جو را آرام می کند ولی شرایط حساس است. اوایل فصل مشکلات زیادی داشتیم. آن موقع نتوانستند مشکلات را حل کنند.

کاپیتان پرسپولیس در پاسخ به این سئوال که آیا اوایل فصل برای حل نشدن این مشکلات شیطنت شده بود؟ تاکید کرد: نمی دانم منظورتان از شیطنت چیست. مشکلات را اوایل فصل نه تنها حل نکردند بلکه آنرا بیشتر کردند. آنقدر مشکلات زیاد است که گرشاسبی و دوستانش نمی دانند به کدام مشکل برسند. تمدید قرارداد بازیکنان، بدهی ها، بسته بودن پنجره؛ حل کردن این موارد برای کسی که تنها است و هیچکس هم کمکش نمی کند دشوار است. امیدوارم بتوانیم به گرشاسبی کمک کنیم.
منبع: مهر
 

اخبار مرتبط

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

مدافع تیم ملی ایران پس از ۱۱ سال خداحافظی کرد

برانکو: فقط به یک چمدان نیاز دارم تا پول را به کرواسی بیاورم

0 نظر

ارسال نظر

capcha